Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Szczucinie

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Szczucinie

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Szczucinie

W dniu 21.02.2008 r. w hali widowiskowo- sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie.

W rozgrywkach brały udział szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Dąbrowskiego: ZSP Breń, ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz ZSP Szczucin.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

W imieniu Starosty Dąbrowskiego Pana Wiesława Krajewskiego, nagrody wręczyli Pan Krzysztof Bryk - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Pani Monika Kosińska - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie.

Wyniki:

I miejsce: drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

II miejsce: drużyna ZSP w Brniu

III miejsce: drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

IV miejsce: drużyna ZSP w Szczucinie

W dniu 21.02.2008 r. w hali widowiskowo- sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców organizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. W rozgrywkach brały udział szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Dąbrowskiego: ZSP Breń, ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz ZSP Szczucin. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. W imieniu Starosty Dąbrowskiego Pana Wiesława Krajewskiego, nagrody wręczyli Pan Krzysztof Bryk - Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Pani Monika Kosińska - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie. Wyniki: I miejsce: drużyna ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: drużyna ZSP w Brniu III miejsce: drużyna ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej IV miejsce: drużyna ZSP w Szczucinie