Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Powiatowy Turniej Szachowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych

W drugiej połowie grudnia ubiegłego roku odbyła się Licealiada Szachowa w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnikami Zawodów byli uczniowie ze Szkół Ponadgimnazjalnych z Dąbrowy Tarnowskiej i ze Szczucina.
Jak każdy Turniej tak i ten został przeprowadzony w ramach rocznego planu zawodów sportowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Fundatorem nagród w postaci statuetek, medali i dyplomów było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Regulamin zawodów przewidywał podział na kategorie dziewcząt i chłopców oraz zastosowanie w grzemetody „każdy z każdym".
Organizacją i sędziowaniem Turnieju zajmował się nauczyciel w-f z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Janusz Wątroba.

Klasyfikacja Dziewcząt przedstawiała się następująco:

1.Marcelina Bator z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
2.Ewelina Bator z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
3.Katarzyna Taraszka z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Miejsca Chłopców przedstawiały się następująco:

1.Paweł Świętochowski z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
2.Tomasz Kułaga z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
3.Sławomir Witaszek z ZSP w Szczucinie

opracowanie: PSZS

W drugiej połowie grudnia ubiegłego roku odbyła się Licealiada Szachowa w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Uczestnikami Zawodów byli uczniowie ze Szkół Ponadgimnazjalnych z Dąbrowy Tarnowskiej i ze Szczucina.Jak każdy Turniej tak i ten został przeprowadzony w ramach rocznego planu zawodów sportowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Fundatorem nagród w postaci statuetek, medali i dyplomów było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Regulamin zawodów przewidywał podział na kategorie dziewcząt i chłopców oraz zastosowanie w grzemetody „każdy z każdym".Organizacją i sędziowaniem Turnieju zajmował się nauczyciel w-f z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Janusz Wątroba. Klasyfikacja Dziewcząt przedstawiała się następująco: 1.Marcelina Bator z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej2.Ewelina Bator z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej3.Katarzyna Taraszka z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Miejsca Chłopców przedstawiały się następująco: 1.Paweł Świętochowski z ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej2.Tomasz Kułaga z ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej3.Sławomir Witaszek z ZSP w Szczucinie opracowanie: PSZS