Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. POWIATOWY TURNIEJ W BADMINTONIE

POWIATOWY TURNIEJ W BADMINTONIE

POWIATOWY TURNIEJ W BADMINTONIE

W dniu 26 września 2010 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy, Inauguracyjny, Otwarty Turniej w Badmintonie o Puchar Starosty Dąbrowskiego.
Otwarcia zawodów dokonał Prezes UMKS „JUNIS", Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Bryk.
W zawodach uczestniczyło 69 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach. Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu Lesław Wieczorek podziękował w imieniu Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego - organizatorom za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów oraz pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim startującym w zawodach.
Turniej zorganizowali i przeprowadzili, oraz bezpłatnie sędziowali, trenerzy i działacze klubu: Anna Dulak, Ewa Chrabąszcz i Kazimierz Żurek.

Kategoriach wiekowe w których przeprowadzono Turniej:

-dzieci /klasy I-II SP/
-młodzicy /klasy III-VI SP/
-juniorzy młodsi /młodzież gimnazjalna/
-juniorzy /młodzież szkół ponadgimnazjalnych/
-10+ '/od 10 lat wzwyż bez ograniczeń wiekowych- dla nietrenujących badmintona w klubach sportowych - obecnie ani w przeszłości - oraz nigdy nie posiadających licencji zawodnika/.

Puchary i medale zwycięzcom zawodów, wręczał Lesław Wieczorek i Krzysztof Bryk.

WYNIKI TURNIEJU

Przedstawiciele - Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego „JUNIS" (Organizatora) w Szczucinie podziękowali wszystkim uczestnikom turnieju; zawodnikom, rodzicom, trenerom, nauczycielom-opiekunom oraz wszystkim sympatykom badmintona za wzięcie udziału w turnieju, za sportową rywalizację fair-play oraz za stworzenie miłej atmosfery podczas Turnieju.
Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Klubu:
www.junisszczucin.vgh.pl

W dniu 26 września 2010 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szczucinie odbył się Powiatowy, Inauguracyjny, Otwarty Turniej w Badmintonie o Puchar Starosty Dąbrowskiego.Otwarcia zawodów dokonał Prezes UMKS „JUNIS", Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Bryk.W zawodach uczestniczyło 69 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach. Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Rady Powiatu Lesław Wieczorek podziękował w imieniu Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego - organizatorom za zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie zawodów oraz pogratulował zwycięzcom oraz wszystkim startującym w zawodach.Turniej zorganizowali i przeprowadzili, oraz bezpłatnie sędziowali, trenerzy i działacze klubu: Anna Dulak, Ewa Chrabąszcz i Kazimierz Żurek. Kategoriach wiekowe w których przeprowadzono Turniej: -dzieci /klasy I-II SP/-młodzicy /klasy III-VI SP/-juniorzy młodsi /młodzież gimnazjalna/-juniorzy /młodzież szkół ponadgimnazjalnych/-10+ '/od 10 lat wzwyż bez ograniczeń wiekowych- dla nietrenujących badmintona w klubach sportowych - obecnie ani w przeszłości - oraz nigdy nie posiadających licencji zawodnika/. Puchary i medale zwycięzcom zawodów, wręczał Lesław Wieczorek i Krzysztof Bryk. WYNIKI TURNIEJU Przedstawiciele - Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego „JUNIS" (Organizatora) w Szczucinie podziękowali wszystkim uczestnikom turnieju; zawodnikom, rodzicom, trenerom, nauczycielom-opiekunom oraz wszystkim sympatykom badmintona za wzięcie udziału w turnieju, za sportową rywalizację fair-play oraz za stworzenie miłej atmosfery podczas Turnieju.Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Klubu:www.junisszczucin.vgh.pl