1. Powiatowy Turniej w Koszykówce Chłopców dla Szkół Gimnazjalnych

Powiatowy Turniej w Koszykówce Chłopców dla Szkół Gimnazjalnych

Nagrody dla zwycięzców ufundował Starosta Dąbrowski, Wiesław Krajewski.

Wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco:

Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarn. – Gimnazjum z Mędrzechowa 14 : 5
Gimnazjum ze Szczucina - Gimnazjum z Borek 24 : 4
Gimnazjum z Olesna - Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy T. 4 : 16
Gimnazjum z Mędrzechowa - Gimnazjum ze Szczucina 9 : 23
Gimnazjum z Borek - Gimnazjum z Olesna 17 : 9
Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy Tarn. - Gimnazjum ze Szczucina 11 : 16
Gimnazjum z Mędrzechowa - Gimnazjum z Borek 6 : 16
Gimnazjum z Olesna - Gimnazjum ze Szczucina 8 : 20
Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy Tarn. - Gimnazjum z Borek 25 : 20
Gimnazjum z Mędrzechowa - Gimnazjum z Olesna 10 : 25

Ostateczna kolejność drużyn :

I miejsce – Gimnazjum ze Szczucina
II miejsce – Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy Tarnowskiej
III miejsce - Gimnazjum z Borek

IV miejsce – Gimnazjum z Olesna
V miejsce - Gimnazjum z Mędrzechowa

Opiekunem zwycięskiej drużyny ze Szczucina jest pani Anna Jaje.

A oto skład drużyny, która wygrała Gimnazjadę:

12 lutego 2010 r. w Zespole Szkół w Mędrzechowie odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Koszykówce Chłopców. W zawodach wzięły udział Gimnazja z: Dąbrowy Tarnowskiej nr 1, Szczucina, Borek, Olesna i Mędrzechowa.Nagrody dla zwycięzców ufundował Starosta Dąbrowski, Wiesław Krajewski. Puchary i medale wręczyli: prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego – Andrzej Soja i dyrektor Zespołu Szkół w Mędrzechowie pani Maria Misterka. Organizatorem Gimnazjady na terenie szkoły, z ramienia PSZS był Grzegorz Marszałek. Zawody rozegrano pod okiem profesjonalnego sędziego – Mariusza Kędzierskiego z Krakowskiego Okręgowego Związku Koszykówki. Wyniki poszczególnych meczów przedstawiają się następująco: Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Tarn. – Gimnazjum z Mędrzechowa 14 : 5Gimnazjum ze Szczucina - Gimnazjum z Borek 24 : 4Gimnazjum z Olesna - Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy T. 4 : 16Gimnazjum z Mędrzechowa - Gimnazjum ze Szczucina 9 : 23Gimnazjum z Borek - Gimnazjum z Olesna 17 : 9Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy Tarn. - Gimnazjum ze Szczucina 11 : 16Gimnazjum z Mędrzechowa - Gimnazjum z Borek 6 : 16Gimnazjum z Olesna - Gimnazjum ze Szczucina 8 : 20Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy Tarn. - Gimnazjum z Borek 25 : 20Gimnazjum z Mędrzechowa - Gimnazjum z Olesna 10 : 25 Ostateczna kolejność drużyn : I miejsce – Gimnazjum ze SzczucinaII miejsce – Gimnazjum nr 1 z Dąbrowy TarnowskiejIII miejsce - Gimnazjum z Borek IV miejsce – Gimnazjum z OlesnaV miejsce - Gimnazjum z Mędrzechowa Statuetkę dla najlepszego zawodnika Turnieju otrzymał Stanisław Dernoga ze Szczucina.Opiekunem zwycięskiej drużyny ze Szczucina jest pani Anna Jaje. A oto skład drużyny, która wygrała Gimnazjadę: Stanisław Dernoga, Patryk Kuta, Łukasz Łabuz, Konrad Wołoszyn, Jakub Wolak, Arkadiusz Burak, Grzegorz Sąsiadek, Przemysław Klara.