1. Powiatowy Turniej w piłce nożnej o Puchar Starosty Dąbrowskiego z okazji 95 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Wyniki poszczególnych meczy rozgrywanych 10 listopada są następujące:

POLICJA - STRAŻ LEŚNA - 1:0
PRZEDSIĘBIORCY - STRAŻ POŻARNA - 0:0
POLICJA - NAUCZYCIELE - 0:3
PRZEDSIĘBIORCY - SZPITAL - 2:2
STRAŻ LEŚNA - NAUCZYCIELE - 1:4
STRAŻ POŻARNA - SZPITAL - 1:1
NAUCZYCIELE - PRZEDSIĘBIORCY - 3:1
POLICJA - SZPITAL - 0:1
STRAŻ LEŚNA - STRAŻ POŻARNA - 3:0
PRZEDSIĘBIORCY - POLICJA - 2:3
NAUCZYCIELE - SZPITAL - 4:1

Relacja z turnieju w piłce nożnej o Puchar Starosty.

Tegoroczne obchody 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości rozpoczął organizowany już po raz szósty Powiatowy Turniej Niepodległości o Puchar Starosty Dąbrowskiego. Jego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W turnieju udział wzięło 6 drużyn (drużyna Strażaków, Policjantów, pracowników Szpitala, Przedsiębiorców, Nauczycieli oraz drużyna Straży Leśnej). Zespoły zostały podzielone na 2 grupy, a mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym" na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Mirosław Jastrząb – Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Wyniki poszczególnych meczy rozgrywanych 10 listopada są następujące: POLICJA - STRAŻ LEŚNA - 1:0 PRZEDSIĘBIORCY - STRAŻ POŻARNA - 0:0 POLICJA - NAUCZYCIELE - 0:3 PRZEDSIĘBIORCY - SZPITAL - 2:2 STRAŻ LEŚNA - NAUCZYCIELE - 1:4 STRAŻ POŻARNA - SZPITAL - 1:1 NAUCZYCIELE - PRZEDSIĘBIORCY - 3:1 POLICJA - SZPITAL - 0:1 STRAŻ LEŚNA - STRAŻ POŻARNA - 3:0 PRZEDSIĘBIORCY - POLICJA - 2:3 NAUCZYCIELE - SZPITAL - 4:1 Zwycięstwo w VI Powiatowym Turnieju Niepodległości o Puchar Starosty Dąbrowskiego wywalczyła drużyna Nauczycieli. Drugie miejsce zdobyła drużyna pracowników Szpitala, a trzecie - drużyna Policjantów. Kolejne miejsca w Turnieju przypadły odpowiednio drużynom reprezentującym Przedsiębiorców, Straż Leśną i Strażaków. Najlepszym strzelcem turnieju został Paweł Piotrowicz ze zwycięskiej drużyny, który zdobył 6 bramek. Relacja z turnieju w piłce nożnej o Puchar Starosty.