Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Urząd Pracy wznawia działalność

Powiatowy Urząd Pracy wznawia działalność

Powiatowy Urząd Pracy wznawia działalność

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż z dniem 3 sierpnia 2020 roku wznawia obsługę petentów.

Jednak w związku z rosnącą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie i uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa klientom jak i pracownikom, dyrektor PUP zachęca do załatwiania wszelkich spraw, które nie wymagają osobistego stawiennictwa, poprzez:

W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty, pracownicy urzędu będą obsługiwać petentów pojedynczo na miejscu przy wejściu głównym budynku.

Ponadto PUP informuje, że pracownicy urzędu będą udzielać odpowiedzi na przesłaną korespondencję i skontaktują się z osobami, które miały wyznaczoną wizytę obowiązkową lub termin kontaktu telefonicznego w dniach, w których urząd był nieczynny.

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informuje, iż z dniem 3 sierpnia 2020 roku wznawia obsługę petentów. Jednak w związku z rosnącą liczbą zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w powiecie i uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa klientom jak i pracownikom, dyrektor PUP zachęca do załatwiania wszelkich spraw, które nie wymagają osobistego stawiennictwa, poprzez: platformę https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup#/panelOgolny lub platformę https://epuap.gov.pl/wps/portal e-mail krda@praca.gov.pl telefonicznie https://dabrowatarnowska.praca.gov.pl/kontakt-do-pracownikow W uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty, pracownicy urzędu będą obsługiwać petentów pojedynczo na miejscu przy wejściu głównym budynku. Ponadto PUP informuje, że pracownicy urzędu będą udzielać odpowiedzi na przesłaną korespondencję i skontaktują się z osobami, które miały wyznaczoną wizytę obowiązkową lub termin kontaktu telefonicznego w dniach, w których urząd był nieczynny.