Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Urząd Pracy zamknięty do odwołania

Powiatowy Urząd Pracy zamknięty do odwołania

Powiatowy Urząd Pracy zamknięty do odwołania

W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia SARS-CoV-2 w Powiatowym Urzędzie Pracy Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informujemy, że od dnia 27 lipca 2020 roku urząd jest nieczynny do odwołania.

Korespondencję można przesyłać: drogą pocztową na adres urzędu, za pośrednictwem poczty elektronicznej - adres e-mail: krda@praca.gov.pl lub za pomocą platformy ePUAP pod adresem Skrytki ePUAP: /PUPDT/SkrytkaESP.

Po otwarciu Powiatowego Urzędu Pracy, pracownicy urzędu będą udzielać odpowiedzi na przesłaną korespondencję i skontaktują się z osobami, które miały wyznaczoną wizytę obowiązkową lub termin kontaktu telefonicznego w dniach, w których urząd był nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia SARS-CoV-2 w Powiatowym Urzędzie Pracy Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informujemy, że od dnia 27 lipca 2020 roku urząd jest nieczynny do odwołania. Korespondencję można przesyłać: drogą pocztową na adres urzędu, za pośrednictwem poczty elektronicznej - adres e-mail: krda@praca.gov.pl lub za pomocą platformy ePUAP pod adresem Skrytki ePUAP: /PUPDT/SkrytkaESP. Po otwarciu Powiatowego Urzędu Pracy, pracownicy urzędu będą udzielać odpowiedzi na przesłaną korespondencję i skontaktują się z osobami, które miały wyznaczoną wizytę obowiązkową lub termin kontaktu telefonicznego w dniach, w których urząd był nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.