1. Powiatowy Urząd Pracy zamknięty do odwołania

Powiatowy Urząd Pracy zamknięty do odwołania

Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia SARS-CoV-2 w Powiatowym Urzędzie Pracy Dąbrowie Tarnowskiej uprzejmie informujemy, że od dnia 27 lipca 2020 roku urząd jest nieczynny do odwołania. Korespondencję można przesyłać: drogą pocztową na adres urzędu, za pośrednictwem poczty elektronicznej - adres e-mail: krda@praca.gov.pl lub za pomocą platformy ePUAP pod adresem Skrytki ePUAP: /PUPDT/SkrytkaESP. Po otwarciu Powiatowego Urzędu Pracy, pracownicy urzędu będą udzielać odpowiedzi na przesłaną korespondencję i skontaktują się z osobami, które miały wyznaczoną wizytę obowiązkową lub termin kontaktu telefonicznego w dniach, w których urząd był nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.