1. Powitano pierwszego mieszkańca Powiatu Dąbrowskiego w 2015 roku

Powitano pierwszego mieszkańca Powiatu Dąbrowskiego w 2015 roku

Rodzicom serdecznie gratulujemy i składamy najlepsze życzenia.

1 stycznia o godzinie 18:55 w Zespole Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej przyszedł na świat pierwszy mieszkaniec Powiatu Dąbrowskiego w 2015 roku.   Rodzicami chłopca ważącego 3,200 kg są Państwo Aleksandra i Krzysztof Wątroba z Dąbrowy Tarnowskiej.   Szczęśliwą mamę i jej małą pociechę odwiedził w dniu dzisiejszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.   Mama chłopca odebrała od Starosty bukiet kwiatów, wyprawkę dla noworodka, a także gratulacje z okazji narodzin pierwszego mieszkańca Powiatu Dąbrowskiego w Nowym Roku.   Rodzicom serdecznie gratulujemy i składamy najlepsze życzenia.