1. Powołano Komendanta Powiatowego Policji

Powołano Komendanta Powiatowego Policji

Stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej objął podins. mgr Bogdan Tabiś. W ostatni piątek w powiatowej komendzie odbyło się spotkanie, podczas którego zastępca komendanta wojewódzkiego ins. Tadeusz Ciuruś wręczył akt powołania na stanowisko komendanta powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podins. Bogdanowi Tabisiowi.W uroczystości wzięli udział starosta dąbrowski Krzysztof Karczmarski, I z-ca komendanta powiatowego nadkom. Bogdan Machalski oraz naczelnicy i kierownicy sekcji tj. naczelnik prewencji podins. Antoni Bałut, naczelnik sekcji kryminalnej podins. Bogdan Pyszny, kierownik referatu ruchu drogowego nadkom. Marek Banaś, podins. Marek Węgiel oraz komendant komisariatu policji w Szczucinie podinsp. Andrzej Kupiec.Obecni na spotkaniu przedstawiciele władz powiatowych i policyjnych złożyli nowemu komendantowi życzenia pomyślności i sukcesów w pracy zawodowej.