Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powołano Nowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy

Powołano Nowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy

Powołano Nowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek od dnia 18 kwietnia 2019 roku powołał nowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej wyłonionego w drodze konkursu. Została nią Pani Mariola Kobos.

Nowa Pani Dyrektor ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku zarządzanie i marketing. W Powiatowym Urzędzie Pracy pracuje od 1994 roku. Od 2005 roku pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora. Posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala jej na sprawowanie tej funkcji.

gd

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek od dnia 18 kwietnia 2019 roku powołał nowego Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej wyłonionego w drodze konkursu. Została nią Pani Mariola Kobos. Nowa Pani Dyrektor ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku zarządzanie i marketing. W Powiatowym Urzędzie Pracy pracuje od 1994 roku. Od 2005 roku pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora. Posiada wieloletnie doświadczenie, które pozwala jej na sprawowanie tej funkcji. gd