Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powstał ośrodek szkoleniowy "Kana" w Szczucine

Powstał ośrodek szkoleniowy "Kana" w Szczucine

Język niemiecki, włoski i kursy komputerowe. Jest kolejna placówka szkoleniowa w regionie tarnowskim. Parafia w Szczucinie przy pomocy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie uruchamia Centrum Edukacji Młodzieży Kana.

Zaprezentowano szczegóły przedsięwzięcia.
-Ośrodek będzie działał na podobnych zasadach co tarnowski, chociaż oferta będzie nieco uboższa - mówi prezes Kany w Szczucinie ksiądz Bogdan Stelmach. Inicjatorzy chcą przede wszystkim zatrzymać bezrobotnych w kraju.
-Liczymy, że dzięki kwalifikacjom, które zdobędą, znajdą dobrą pracę i obejdzie się bez emigracji - dodaje prezes.

Uroczyste otwarcie Kany we wtorek 21 listopada o 17.00.
Zainteresowani już mogą się zgłaszać do udziału w szkoleniach oferowanych przez tę placówkę.

Źródło: Radio Maks

Język niemiecki, włoski i kursy komputerowe. Jest kolejna placówka szkoleniowa w regionie tarnowskim. Parafia w Szczucinie przy pomocy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie uruchamia Centrum Edukacji Młodzieży Kana. Zaprezentowano szczegóły przedsięwzięcia.-Ośrodek będzie działał na podobnych zasadach co tarnowski, chociaż oferta będzie nieco uboższa - mówi prezes Kany w Szczucinie ksiądz Bogdan Stelmach. Inicjatorzy chcą przede wszystkim zatrzymać bezrobotnych w kraju.-Liczymy, że dzięki kwalifikacjom, które zdobędą, znajdą dobrą pracę i obejdzie się bez emigracji - dodaje prezes. Uroczyste otwarcie Kany we wtorek 21 listopada o 17.00.Zainteresowani już mogą się zgłaszać do udziału w szkoleniach oferowanych przez tę placówkę. Źródło: Radio Maks