Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Poznajemy historię naszego regionu”- spotkanie Bibliotekarzy Powiatu Dąbrowskiego

„Poznajemy historię naszego regionu”- spotkanie Bibliotekarzy Powiatu Dąbrowskiego

„Poznajemy historię naszego regionu”- spotkanie Bibliotekarzy Powiatu Dąbrowskiego

W dniu 16 grudnia br. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się seminarium Bibliotekarzy Bibliotek samorządowych Powiatu Dąbrowskiego.
W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera.

Głównym tematem spotkania był wykład dr Andrzeja Skowrona na temat: „Poznajemy historię naszego regionu – Walki I Pułku Piechoty Legionów Polskich nad Wisłą i Nidą we wrześniu 1914 r."

Po skończonym wykładzie, Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej Ewa Drzazga dokonała podsumowania mijającego roku w działalności Bibliotek Gminnych i współpracy Bibliotek z Powiatową Biblioteką Publiczną.

Na zakończenie spotkania Wicestarosta Robert Pantera złożył wszystkim pracownikom Bibliotek, życzenia pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.

opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 16 grudnia br. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się seminarium Bibliotekarzy Bibliotek samorządowych Powiatu Dąbrowskiego.W spotkaniu uczestniczył Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera. Głównym tematem spotkania był wykład dr Andrzeja Skowrona na temat: „Poznajemy historię naszego regionu – Walki I Pułku Piechoty Legionów Polskich nad Wisłą i Nidą we wrześniu 1914 r." Po skończonym wykładzie, Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej Ewa Drzazga dokonała podsumowania mijającego roku w działalności Bibliotek Gminnych i współpracy Bibliotek z Powiatową Biblioteką Publiczną. Na zakończenie spotkania Wicestarosta Robert Pantera złożył wszystkim pracownikom Bibliotek, życzenia pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku. opracowanie: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej