Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy – konferencja

Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy – konferencja

Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy – konferencja

19 listopada 2019 roku, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, zorganizował Konferencję, nt. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”.

Uczestników spotkania przywitali: Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Kierownik Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jan Hućko.

Osoby biorące udział w spotkaniu miały okazję zapoznać się z nowymi usługami, jakie oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Prelekcję nt. „Nowe usługi dla płatników składek na portalu PUE ZUS”, wygłosił przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tarnowie Łukasz Mazur. Następnie, głos w dyskusji zabrała prelegentka Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Monika Panecka-Niepsuj, prezentując sytuację na małopolskim rynku pracy w oparciu o przeprowadzone badanie Barometr zawodów, opracowane zarówno dla powiatu dąbrowskiego, jak i województwa małopolskiego.

W spotkaniu uczestniczyła również radca prawny z  Kancelarii Prawnej Molska-Jerin & Wspólnicy Jolanta Molska-Jerin, która poruszyła kwestie związane ze zmianami w zakresie obowiązków podatkowych. Przygotowała wystąpienie, nt. „Obowiązki podatkowe w świetle zmieniających się przepisów prawa”.

Konferencja skierowana była do Pracodawców i Przedsiębiorców powiatu dąbrowskiego, którzy z zaangażowaniem włączyli się do wspólnej dyskusji.

Źródło i foto: Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

19 listopada 2019 roku, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, zorganizował Konferencję, nt. „Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy”. Uczestników spotkania przywitali: Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  w Dąbrowie Tarnowskiej Mariola Kobos, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Kierownik Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jan Hućko. Osoby biorące udział w spotkaniu miały okazję zapoznać się z nowymi usługami, jakie oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Prelekcję nt. „Nowe usługi dla płatników składek na portalu PUE ZUS”, wygłosił przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tarnowie Łukasz Mazur. Następnie, głos w dyskusji zabrała prelegentka Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Monika Panecka-Niepsuj, prezentując sytuację na małopolskim rynku pracy w oparciu o przeprowadzone badanie Barometr zawodów, opracowane zarówno dla powiatu dąbrowskiego, jak i województwa małopolskiego. W spotkaniu uczestniczyła również radca prawny z  Kancelarii Prawnej Molska-Jerin & Wspólnicy Jolanta Molska-Jerin, która poruszyła kwestie związane ze zmianami w zakresie obowiązków podatkowych. Przygotowała wystąpienie, nt. „Obowiązki podatkowe w świetle zmieniających się przepisów prawa”. Konferencja skierowana była do Pracodawców i Przedsiębiorców powiatu dąbrowskiego, którzy z zaangażowaniem włączyli się do wspólnej dyskusji. Źródło i foto: Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej/gd