Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy - zaproszenie na konferencję

Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy - zaproszenie na konferencję

Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy - zaproszenie na konferencję

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, mają zaszczyt zaprosić pracodawców i przedsiębiorców powiatu dąbrowskiego do udziału w konferencji pn. "Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy".

Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2019 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33 (drugie piętro, pokój nr 22).

 

Pliki do pobrania

Pobierz plik program.pdf

msmol

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, mają zaszczyt zaprosić pracodawców i przedsiębiorców powiatu dąbrowskiego do udziału w konferencji pn. "Pracodawca w dobie zmieniającego się rynku pracy". Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2019 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 33 (drugie piętro, pokój nr 22).   Pliki do pobrania Pobierz plik program.pdf msmol