Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pracowity dzień Świętego Mikołaja w Powiecie Dąbrowskim

Pracowity dzień Świętego Mikołaja w Powiecie Dąbrowskim

Pracowity dzień Świętego Mikołaja w Powiecie Dąbrowskim

Tradycyjnie z wizytą do wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej przybył Święty Mikołaj, w którego od 21 lat wciela się Przewodniczący dąbrowskiego Civitas Christania Pan Edward Urbańczyk.

Wraz z Świętym Mikołajem do dąbrowskiego Domu Dziecka przybyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek wraz z Zastępcą Marią Smolichą oraz Zastępca Dyrektora Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej Halina Sarat.

Święty Mikołaj wspólnie z gośćmi wręczył wychowankom, prezenty przygotowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej.

Po rozdaniu mikołajkowych upominków, Dyrektor Jednostki Wspierającej Rodzinę Krzysztof Piotrowski podziękował za wizytę Świętemu Mikołajowi oraz przybyłym gościom, jednocześnie zapraszając na kolejną wizytę za rok.

W dniu Świętego Mikołaja przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego obdarowali również słodkimi upominkami wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej, Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Szarwarku oraz Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie.

Tradycyjnie z wizytą do wychowanków Jednostki Wspierającej Rodzinę w Dąbrowie Tarnowskiej przybył Święty Mikołaj, w którego od 21 lat wciela się Przewodniczący dąbrowskiego Civitas Christania Pan Edward Urbańczyk. Wraz z Świętym Mikołajem do dąbrowskiego Domu Dziecka przybyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej Agnieszka Anioł-Głuszek wraz z Zastępcą Marią Smolichą oraz Zastępca Dyrektora Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej Halina Sarat. Święty Mikołaj wspólnie z gośćmi wręczył wychowankom, prezenty przygotowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Po rozdaniu mikołajkowych upominków, Dyrektor Jednostki Wspierającej Rodzinę Krzysztof Piotrowski podziękował za wizytę Świętemu Mikołajowi oraz przybyłym gościom, jednocześnie zapraszając na kolejną wizytę za rok. W dniu Świętego Mikołaja przedstawiciele samorządu Powiatu Dąbrowskiego obdarowali również słodkimi upominkami wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej, Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Szarwarku oraz Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Kupieninie.