Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Pracownia mobilna dla I LO w ramach konkursu #OSEWyzwanie

Pracownia mobilna dla I LO w ramach konkursu #OSEWyzwanie

Pracownia mobilna dla I LO w ramach konkursu #OSEWyzwanie

Pracownia mobilna, którą I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki wygrała w ramach Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, jest już w szkole!

Konkurs zorganizowany został pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, a do jego wygrania przyczyniły się między innymi prace konkursowe dwóch uczennic z klasy I a i I f.

W skład mobilnej pracowni wchodzi 16 laptopów, myszki oraz szafa przenośna do przechowywania sprzętu. Z pewnością nowe komputery będą ogromnym wsparciem przy prowadzeniu lekcji i wyszukiwaniu informacji z internetowych zasobów edukacyjnych tuż po powrocie do szkoły.

Mamy nadzieję, że zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu będą przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, a mobilna pracownia pomoże osiągnąć oczekiwane rezultaty nauczania.

Ogólnopolska Sieć Edukacyjna zapewnia również szkole dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu, który znacznie ułatwi zdobywanie wiedzy i przyczyni się do upowszechnienia zdalnych form kształcenia, rozwijając kompetencje informacyjne, zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

I LO w Dąbrowie Tarnowskiej

Pracownia mobilna, którą I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki wygrała w ramach Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, jest już w szkole! Konkurs zorganizowany został pod patronatem Ministerstwa Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, a do jego wygrania przyczyniły się między innymi prace konkursowe dwóch uczennic z klasy I a i I f. W skład mobilnej pracowni wchodzi 16 laptopów, myszki oraz szafa przenośna do przechowywania sprzętu. Z pewnością nowe komputery będą ogromnym wsparciem przy prowadzeniu lekcji i wyszukiwaniu informacji z internetowych zasobów edukacyjnych tuż po powrocie do szkoły. Mamy nadzieję, że zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu będą przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli, a mobilna pracownia pomoże osiągnąć oczekiwane rezultaty nauczania. Ogólnopolska Sieć Edukacyjna zapewnia również szkole dostęp do szybkiego, bezpłatnego i bezpiecznego Internetu, który znacznie ułatwi zdobywanie wiedzy i przyczyni się do upowszechnienia zdalnych form kształcenia, rozwijając kompetencje informacyjne, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. I LO w Dąbrowie Tarnowskiej