Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Prestiżowe odznaczenie Ministra Gospodarki dla D’ACCORD

Prestiżowe odznaczenie Ministra Gospodarki dla D’ACCORD

Prestiżowe odznaczenie Ministra Gospodarki dla D’ACCORD

23 października br., Starosta Tadeusz Kwiatkowski, w imieniu Ministra Gospodarki, wręczył Andrzejowi Pikulowi, właścicielowi firmy D'ACCORD, "Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej". Starosta wraz z Wicestarostą Markiem Kopią pogratulowali przedsiębiorcy prestiżowego wyróżnienia i podziękowali za owocny wkład w rozwój gospodarczy naszej Małej Ojczyzny.

15-letnia działalność firmy D'ACCORD z Luszowic, w znaczący sposób przekłada się na rozwój gospodarczy powiatu dąbrowskiego. Dzięki stosowaniu w produkcji łóżek, nowoczesnych technologii i wysokim kompetencjom pracowników przedsiębiorstwo osiąga wysoką jakość swoich produktów i staje się znaczącym producentem w swojej branży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma na bieżąco wzbogaca asortyment o nowe modele wykonując je w oryginalnym stylu. Wyroby produkowane przez firmę w dużej ilości eksportowane są do Francji.

Doceniając jej aktywność na polu gospodarki i istotny wkład w jej rozwój, Minister Gospodarki na wniosek Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego przyznał Andrzejowi Pikulowi „Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej".

23 października br., Starosta Tadeusz Kwiatkowski, w imieniu Ministra Gospodarki, wręczył Andrzejowi Pikulowi, właścicielowi firmy D'ACCORD, "Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej". Starosta wraz z Wicestarostą Markiem Kopią pogratulowali przedsiębiorcy prestiżowego wyróżnienia i podziękowali za owocny wkład w rozwój gospodarczy naszej Małej Ojczyzny. 15-letnia działalność firmy D'ACCORD z Luszowic, w znaczący sposób przekłada się na rozwój gospodarczy powiatu dąbrowskiego. Dzięki stosowaniu w produkcji łóżek, nowoczesnych technologii i wysokim kompetencjom pracowników przedsiębiorstwo osiąga wysoką jakość swoich produktów i staje się znaczącym producentem w swojej branży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma na bieżąco wzbogaca asortyment o nowe modele wykonując je w oryginalnym stylu. Wyroby produkowane przez firmę w dużej ilości eksportowane są do Francji. Doceniając jej aktywność na polu gospodarki i istotny wkład w jej rozwój, Minister Gospodarki na wniosek Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego przyznał Andrzejowi Pikulowi „Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej".