Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Prezentacja wieńców dożynkowych na szczucińskim rynku

Prezentacja wieńców dożynkowych na szczucińskim rynku

Prezentacja wieńców dożynkowych na szczucińskim rynku

15 sierpnia na Szczucińskim rynku, między wieńcami i stoiskami, tliła się niepowtarzalna atmosfera, przypominając o tym, że w tradycji i wspólnocie kryją się prawdziwe skarby naszego dziedzictwa. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło mieszkańców i przyjezdnych gości, tworząc wspaniały dzień pełen radości, muzyki i tradycyjnych rękodzieł.

Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk.

W sercu tego miasta odbyła się uroczysta prezentacja wieńców dożynkowych, które były dumnym symbolem pracowitości rolników oraz hołdem złożonym dla urodzajnej ziemi. Wszystkie prezentowane wieńce, nacechowane były kreatywnością i tradycją, przypominając o długoletnich korzeniach ludowej tradycji.

Atmosferę wydarzenia dopełniała muzyka kapeli Wiślanie, która przygrywała "Ludowe nuty pod wiejskie buty". Dźwięki tradycyjnych instrumentów przeplatały się z uśmiechami i tańcem, tworząc atmosferę radości i wspólnoty.

Na stoiskach pełnych kolorów i tradycyjnych wyrobów, mieszkańcy i goście mieli okazję podziwiać rękodzieło artystyczne oraz wyroby ludowe.

15 sierpnia na Szczucińskim rynku, między wieńcami i stoiskami, tliła się niepowtarzalna atmosfera, przypominając o tym, że w tradycji i wspólnocie kryją się prawdziwe skarby naszego dziedzictwa. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło mieszkańców i przyjezdnych gości, tworząc wspaniały dzień pełen radości, muzyki i tradycyjnych rękodzieł. Samorząd powiatowy reprezentował Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk. W sercu tego miasta odbyła się uroczysta prezentacja wieńców dożynkowych, które były dumnym symbolem pracowitości rolników oraz hołdem złożonym dla urodzajnej ziemi. Wszystkie prezentowane wieńce, nacechowane były kreatywnością i tradycją, przypominając o długoletnich korzeniach ludowej tradycji. Atmosferę wydarzenia dopełniała muzyka kapeli Wiślanie, która przygrywała "Ludowe nuty pod wiejskie buty". Dźwięki tradycyjnych instrumentów przeplatały się z uśmiechami i tańcem, tworząc atmosferę radości i wspólnoty. Na stoiskach pełnych kolorów i tradycyjnych wyrobów, mieszkańcy i goście mieli okazję podziwiać rękodzieło artystyczne oraz wyroby ludowe.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG