Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Prof. Ireneusz Kotela odznaczony Medalem Gloria Medicinae

Prof. Ireneusz Kotela odznaczony Medalem Gloria Medicinae

Prof. Ireneusz Kotela odznaczony Medalem Gloria Medicinae

Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela, Kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Medalem Gloria Medicinae.

Uroczystość dekoracji Medalem Gloria Medicinae odbyła się 6 października br. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Przyznanie przez Kapitułę Medalu „Gloria Medicinae" to wielki honor i zaszczyt, ale także kolejne po odebraniu nominacji profesorskiej od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, ukoronowanie drogi naukowej.

To także powód do radości i dumy całej Fundacji Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego.

Serdecznie gratulujemy!

Medal „Gloria Medicinae" Najwyższe odznaczenie Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. 

Za ofiarną służbę ludziom, za najwyższy szacunek dla zdrowia i życia ludzkiego, za sumienne i godne wykonywanie sztuki leczenia, za podtrzymywanie honoru i szlachetnych tradycji stanu lekarskiego, za tworzenie nieprzemijających wartości dla dobra Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Kapituła Medalu „Gloria Medicinae" przyznaje to najwyższe odznaczenie.

źródło: www.fundacjatroskaiwiedza.pl/Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego

Z przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kotela, Kierownik Kliniki Ortopedii i Traumatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie został uhonorowany najwyższym odznaczeniem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego – Medalem Gloria Medicinae. Uroczystość dekoracji Medalem Gloria Medicinae odbyła się 6 października br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Przyznanie przez Kapitułę Medalu „Gloria Medicinae" to wielki honor i zaszczyt, ale także kolejne po odebraniu nominacji profesorskiej od Prezydenta RP Andrzeja Dudy, ukoronowanie drogi naukowej. To także powód do radości i dumy całej Fundacji Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego. Serdecznie gratulujemy! Medal „Gloria Medicinae" Najwyższe odznaczenie Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.  Za ofiarną służbę ludziom, za najwyższy szacunek dla zdrowia i życia ludzkiego, za sumienne i godne wykonywanie sztuki leczenia, za podtrzymywanie honoru i szlachetnych tradycji stanu lekarskiego, za tworzenie nieprzemijających wartości dla dobra Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Kapituła Medalu „Gloria Medicinae" przyznaje to najwyższe odznaczenie. źródło: www.fundacjatroskaiwiedza.pl/Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego