Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Program wyrównania różnic między regionami III w 2020 roku - zaproszenie

Program wyrównania różnic między regionami III w 2020 roku - zaproszenie

Program wyrównania różnic między regionami III w 2020 roku - zaproszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych rozpoczął nabór wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2020 roku.

Mając na uwadze znaczącą modyfikację programu w odniesieniu do lat ubiegłych dąbrowski PCPR zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego będzie możliwość bezpośrednich konsultacji z przedstawicielami PFRON – Oddział w Krakowie, w zakresie aplikowania o środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 14 stycznia 2020 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala Obrad) ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Więcej informacji (procedury realizacji programu, kierunki działań, zasady) można uzyskać na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - http://www.pfron.org.pl oraz pod numerami telefonów 12/312-14-18 (PFRON w Krakowie) i 14/642-44-15 (PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, Marzena Gubernat).

PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/gd

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych rozpoczął nabór wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w 2020 roku. Mając na uwadze znaczącą modyfikację programu w odniesieniu do lat ubiegłych dąbrowski PCPR zaprasza na spotkanie informacyjne, w trakcie którego będzie możliwość bezpośrednich konsultacji z przedstawicielami PFRON – Oddział w Krakowie, w zakresie aplikowania o środki finansowe Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 14 stycznia 2020 roku o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej (Sala Obrad) ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska. Więcej informacji (procedury realizacji programu, kierunki działań, zasady) można uzyskać na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - http://www.pfron.org.pl oraz pod numerami telefonów 12/312-14-18 (PFRON w Krakowie) i 14/642-44-15 (PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Szpitalna 1, Marzena Gubernat). PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej/gd