Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Projekt "Dobre Perspektywy"- przedłużona rekrutacja

Projekt "Dobre Perspektywy"- przedłużona rekrutacja

Projekt
Trwa przedłużona rekrutacja kandydatów do udziału w projekcie Dobre perspektywy realizowanym w Tarnowie przy Rynku 22.
Uczestnicy projektu starają się o dotację unijną w wysokości do 25 tys. zł na założenie działalności gospodarczej oraz o comiesięczne wsparcie w wysokości 800 zł na bieżące opłaty.

Dla wszystkich, którzy mają pomysł na firmę projekt jest doskonałą szansą na start.

W projekcie DOBRE PERSPEKTYWY  udział weźmie 40 osób z których 35 założy firmy i otrzyma dotację.

Biuro projektu znajduje się w Tarnowie przy Rynku 22 ( Hybryda - I piętro).

Projekt  dla mieszkańców powiatów:  tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego.

Uczestnikami mogą być  osoby w wieku do 25 roku życia, bezrobotne lub nieaktywne   zawodowo (w tym także studenci).

W ramach wsparcia   szkoleniowo - doradczego uczestnicy  uzyskają wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, finansów, prawa pracy, marketingu i reklamy, tworzenia biznesplanu etc.

Wszystkie szkolenia odbywać się będą w Tarnowie, Rynek 22.

Wsparcie finansowe to dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 25 tys. zł oraz wparcie pomostowe w wysokości miesięcznej do 800 zł, wypłacane  przez 6 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne pół roku.

Z udziału w projekcie będą wyłączone osoby, które posiadały wpis do rejestru Ewidencji Działalności Gospodarczej/Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), były zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym lub prowadziły działalność na podstawie odrębnych przepisów (w tym m.in. działalność adwokacką, komorniczą lub oświatową) w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

Szczegóły pod numerem telefonu 883 331 438.

Wszelkie informacje o projekcie, regulaminy  oraz komplet dokumentów rekrutacyjnych do pobrania,  dostępne są na stronie internetowej:  www.dobreperspektywy.consultor.pl

Dokumenty rekrutacyjne należy dostarczyć osobiście, pocztą lub kurierem do biura projektu.

Przyjmowanie dokumentów w godzinach 8.30 - 15.30.

Biuro Projektu DOBRE PERSPEKTYWY

Tarnów, Rynek 22  ( Hybryda - I piętro).

Tel. 883 331 438 

e-mail: r.wajdowicz@consultor.pl

files/aktualnosci/2014/01_styczen/17_Projekt_Dobre_Perspektywy_przedluzona_rekrutacja/Dobre Perspektywy, plakat.JPG

Trwa przedłużona rekrutacja kandydatów do udziału w projekcie Dobre perspektywy realizowanym w Tarnowie przy Rynku 22. Uczestnicy projektu starają się o dotację unijną w wysokości do 25 tys. zł na założenie działalności gospodarczej oraz o comiesięczne wsparcie w wysokości 800 zł na bieżące opłaty. Dla wszystkich, którzy mają pomysł na firmę projekt jest doskonałą szansą na start. W projekcie DOBRE PERSPEKTYWY  udział weźmie 40 osób z których 35 założy firmy i otrzyma dotację. Biuro projektu znajduje się w Tarnowie przy Rynku 22 ( Hybryda - I piętro). Projekt  dla mieszkańców powiatów:  tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Uczestnikami mogą być  osoby w wieku do 25 roku życia, bezrobotne lub nieaktywne   zawodowo (w tym także studenci). W ramach wsparcia   szkoleniowo - doradczego uczestnicy  uzyskają wiedzę z zakresu przedsiębiorczości, finansów, prawa pracy, marketingu i reklamy, tworzenia biznesplanu etc. Wszystkie szkolenia odbywać się będą w Tarnowie, Rynek 22. Wsparcie finansowe to dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 25 tys. zł oraz wparcie pomostowe w wysokości miesięcznej do 800 zł, wypłacane  przez 6 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne pół roku. Z udziału w projekcie będą wyłączone osoby, które posiadały wpis do rejestru Ewidencji Działalności Gospodarczej/Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), były zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym lub prowadziły działalność na podstawie odrębnych przepisów (w tym m.in. działalność adwokacką, komorniczą lub oświatową) w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu. Szczegóły pod numerem telefonu 883 331 438. Wszelkie informacje o projekcie, regulaminy  oraz komplet dokumentów rekrutacyjnych do pobrania,  dostępne są na stronie internetowej:  www.dobreperspektywy.consultor.pl Dokumenty rekrutacyjne należy dostarczyć osobiście, pocztą lub kurierem do biura projektu. Przyjmowanie dokumentów w godzinach 8.30 - 15.30. Biuro Projektu DOBRE PERSPEKTYWY Tarnów, Rynek 22  ( Hybryda - I piętro). Tel. 883 331 438  e-mail: r.wajdowicz@consultor.pl