Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Projekt podróżniczy pod patronatem honorowym Starosty Dąbrowskiego

Projekt podróżniczy pod patronatem honorowym Starosty Dąbrowskiego

Projekt podróżniczy pod patronatem honorowym Starosty Dąbrowskiego

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski objął patronatem honorowym projekt BusTrip into the Wild – oryginalny, odważny pomysł na podróżowanie, siódemki studentów z województw małopolskiego i podkarpackiego.  Młodzi podróżnicy zwiedzają świat 26-letnim volkswagenem T3, którego kupili za niewielkie pieniądze i z pomocą przyjaciół odremontowali oraz pomalowali.

W ubiegłe wakacje pod hasłem EuroTrip odwiedzili 13 państw: Czechy, Austrię, Węgry, Chorwację, Słowenię, Włochy, Watykan, Monako, Szwajcarię, Francję, Belgię, Holandię i Niemcy. Przejechali prawie 8 tys. kilometrów i jak wspominają: poznali niesamowitych ludzi i spełnili swoje marzenia.

W tym roku ekipa BusTrip po kilkumiesięcznych przygotowaniach wybiera się na Półwysep Bałkański. Ruszają już 24 lipca, podróżowanie potrwa trzy tygodnie. Na mapie ich tegorocznej wyprawy znalazło się 12 krajów: Słowacja, Węgry, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Kosowo, Macedonia, Grecja, Bułgaria oraz Rumunia. Planowana trasa to ok. 6500 km.

Trzymamy kciuki!

Przygotowania do drogi oraz relacje z podroży można śledzić na facebookowym fanpage BusTrip into the Wild:

https://www.facebook.com/pages/BusTrip-into-the-Wild/339005546200045?fref=ts

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski objął patronatem honorowym projekt BusTrip into the Wild – oryginalny, odważny pomysł na podróżowanie, siódemki studentów z województw małopolskiego i podkarpackiego.  Młodzi podróżnicy zwiedzają świat 26-letnim volkswagenem T3, którego kupili za niewielkie pieniądze i z pomocą przyjaciół odremontowali oraz pomalowali. W ubiegłe wakacje pod hasłem EuroTrip odwiedzili 13 państw: Czechy, Austrię, Węgry, Chorwację, Słowenię, Włochy, Watykan, Monako, Szwajcarię, Francję, Belgię, Holandię i Niemcy. Przejechali prawie 8 tys. kilometrów i jak wspominają: poznali niesamowitych ludzi i spełnili swoje marzenia. W tym roku ekipa BusTrip po kilkumiesięcznych przygotowaniach wybiera się na Półwysep Bałkański. Ruszają już 24 lipca, podróżowanie potrwa trzy tygodnie. Na mapie ich tegorocznej wyprawy znalazło się 12 krajów: Słowacja, Węgry, Serbia, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Czarnogóra, Albania, Kosowo, Macedonia, Grecja, Bułgaria oraz Rumunia. Planowana trasa to ok. 6500 km. Trzymamy kciuki! Przygotowania do drogi oraz relacje z podroży można śledzić na facebookowym fanpage BusTrip into the Wild: https://www.facebook.com/pages/BusTrip-into-the-Wild/339005546200045?fref=ts
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG