Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Projekt Sejmiku Młodzieżowego Szkół Powiśla Dąbrowskiego

Projekt Sejmiku Młodzieżowego Szkół Powiśla Dąbrowskiego

Projekt Sejmiku Młodzieżowego Szkół Powiśla Dąbrowskiego

Dziś w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się wykład pt. „Samorządność na szczeblu powiatu" realizowany w ramach Projektu Sejmiku Młodzieżowego Szkół Powiśla Dąbrowskiego. Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych powitał Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.

Projekt organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej z pomocą posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego, Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej.
W projekcie bierze udział także Szkolne Koło Europejskie oraz Samorząd Uczniowski ZSZ nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Adresatami projektu jest młodzież szkół ponadgimnazjalnych Powiśla Dąbrowskiego oraz gimnazjów Gminy Dąbrowa Tarnowska.

Celem projektu jest zapoznanie młodzieży z zasadami funkcjonowania samorządu terytorialnego gminy i powiatu, uświadomienie roli samorządności krajowej i europejskiej, kształtowanie umiejętności publicznej prezentacji własnych opinii i argumentacji oraz pobudzanie kreatywności w tworzeniu własnych wizji działalności samorządowej na różnych szczeblach.

Dziś w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się wykład pt. „Samorządność na szczeblu powiatu" realizowany w ramach Projektu Sejmiku Młodzieżowego Szkół Powiśla Dąbrowskiego. Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych powitał Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. Projekt organizowany jest przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej z pomocą posła do Parlamentu Europejskiego Czesława Siekierskiego, Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej.W projekcie bierze udział także Szkolne Koło Europejskie oraz Samorząd Uczniowski ZSZ nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Adresatami projektu jest młodzież szkół ponadgimnazjalnych Powiśla Dąbrowskiego oraz gimnazjów Gminy Dąbrowa Tarnowska. Celem projektu jest zapoznanie młodzieży z zasadami funkcjonowania samorządu terytorialnego gminy i powiatu, uświadomienie roli samorządności krajowej i europejskiej, kształtowanie umiejętności publicznej prezentacji własnych opinii i argumentacji oraz pobudzanie kreatywności w tworzeniu własnych wizji działalności samorządowej na różnych szczeblach.