1. Promesa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych dla Powiatu Dąbrowskiego

Promesa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych dla Powiatu Dąbrowskiego

Samorząd powiatu dąbrowskiego otrzymał kolejną w tym roku promesę w wysokości 310 tys. zł na odbudowę dróg powiatowych zniszczonych w wyniku powodzi. Dotacja ta przeznaczona jest na remont 1,37 km drogi powiatowej Wola Żelichowska – Gręboszów – Otfinów w miejscowości Gręboszów – Ujście Jezuickie. Zadanie to będzie zrealizowane jeszcze w tym roku. Łącznie w 2014 roku samorząd powiatowy, dzięki zaangażowaniu Tadeusza Kwiatkowskiego Starosty Dąbrowskiego, otrzymał ponad 10 mln dotacji zewnętrznych na poprawę infrastruktury drogowej w naszym regionie. W ramach tych środków udało się wykonać odbudowę ponad 29 km dróg powiatowych na terenie wszystkich gmin.