1. Promesa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych dla powiatu dąbrowskiego

Promesa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych dla powiatu dąbrowskiego

files/aktualnosci/2017/02_Luty/24_Promesa_na_usuwanie_skutkow_klesk_zwyiolowych/promesa2017.JPG

Samorząd powiatu dąbrowskiego otrzymał promesę z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w wysokości 980 tys. zł na usuwanie skutków klęsk żywiołowych z 2013 roku. Dotacja ta przeznaczona jest na odbudowę mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1314K Podborze – Smęgorzów w km 1+251. Przetarg na to zadanie został ogłoszony. Planowany termin zakończenia inwestycji to 30 czerwiec 2017 r.