Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Promocja książki "Nasza szkoła, nasze dzieje"

Promocja książki "Nasza szkoła, nasze dzieje"

Promocja książki

20 lipca 2022 roku w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste spotkanie promujące książkę Bożeny Nadolskiej-Walus pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje”.

To wyjątkowe wydanie mieści w sobie niemal stuletnią historię Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej i szkolnictwa zawodowego. Bez wątpienia to ważna lektura dla mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, w szczególności absolwentów tej szkoły i osób związanych z nią zawodowo.

Podczas spotkania pod adresem autorki popłynęło wiele ciepłych słów. W imieniu samorządu powiatowego gratulacje za stworzenie tej cennej książki złożyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz. Życzyli jej również kolejnych sukcesów literackich, rozwijania swoich pasji i poczucia spełnienia zawodowego.

Autorka książki to absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej. Ukończyła filologię polską i studia fakultatywne z zakresu dziennikarstwa, a także studia podyplomowe z wychowania prorodzinnego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Od 1991 r. uczy języka polskiego w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Jest wychowawczynią wielu pokoleń młodzieży.

Publikacja została wydana przez Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” z siedzibą w Tarnowie w ramach projektu pn. Publikacja i promocja książki „Nasza szkoła, nasze dzieje… Zespół szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego”. Projekt ten zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wydanie tej książki wsparło również Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.

20 lipca 2022 roku w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste spotkanie promujące książkę Bożeny Nadolskiej-Walus pt. „Nasza szkoła, nasze dzieje”. To wyjątkowe wydanie mieści w sobie niemal stuletnią historię Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej i szkolnictwa zawodowego. Bez wątpienia to ważna lektura dla mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, w szczególności absolwentów tej szkoły i osób związanych z nią zawodowo. Podczas spotkania pod adresem autorki popłynęło wiele ciepłych słów. W imieniu samorządu powiatowego gratulacje za stworzenie tej cennej książki złożyli Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Dąbrowskiego Marta Chrabąszcz. Życzyli jej również kolejnych sukcesów literackich, rozwijania swoich pasji i poczucia spełnienia zawodowego. Autorka książki to absolwentka Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej. Ukończyła filologię polską i studia fakultatywne z zakresu dziennikarstwa, a także studia podyplomowe z wychowania prorodzinnego w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie. Od 1991 r. uczy języka polskiego w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej. Jest wychowawczynią wielu pokoleń młodzieży. Publikacja została wydana przez Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” z siedzibą w Tarnowie w ramach projektu pn. Publikacja i promocja książki „Nasza szkoła, nasze dzieje… Zespół szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego”. Projekt ten zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wydanie tej książki wsparło również Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego.