Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Prosimy o poparcie projektu „Bezpieczny powiat dąbrowski z AED …”

Prosimy o poparcie projektu „Bezpieczny powiat dąbrowski z AED …”

Prosimy o poparcie projektu „Bezpieczny powiat dąbrowski z AED …”

Minęła połowa czasu przeznaczonego na głosowanie Małopolan, którzy ukończyli 16. rok życia, na wybrane zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie na najlepsze zdaniem mieszkańców województwa pomysły potrwa jeszcze tylko do 6 lipca 2016 r. Zwycięskie projekty, które uzyskają największą liczbę głosów, aż do wyczerpania puli środków w danym subregionie, zrealizuje Województwo Małopolskie.

Budżet obywatelski pozwala mieszkańcom Małopolski zdecydować, na co należy wydać pieniądze i jakie projekty zrealizować. Budżet obywatelski to w sumie 6 mln zł - po 1 mln zł dla każdego subregionu. W subregionie tarnowskim (obejmującym powiat dąbrowski, brzeski i tarnowski) o 1 mln zł do podziału ubiega się aż 18 projektów. Mieszkańcy powiatu dąbrowskiego mogą wybrać spośród 8 zgłoszonych projektów.

Do pobrania:

Wykaz zadań w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, na które mogą głosować mieszkańcy powiatu dąbrowskiego

Defirbylatory AED w każdej gminie?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na to, czy w każdej z siedmiu gmin naszego powiatu będzie przenośny defibrylator zewnętrzny AED (dostępny 24 h/ dobę) zagłosuj na projekt „Bezpieczny powiat dąbrowski z AED – każdy może uratować bezcenny dar – ludzkie życie". W ramach projektu przeprowadzone zostaną również bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi AED oraz z zasad udzielania pierwszej pomocy w każdej gminie.

Powiat dąbrowski liczący blisko 59 tys. mieszkańców niestety nie posiada ani jednego ogólnodostępnego punktu z defibrylatorem AED – urządzeniem, które ratuje życie.

Od Państwa głosów zależy czy uda się to zmienić! Zachęć do udziału w głosowaniu swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, współpracowników i sąsiadów – wszystkie głosy są bardzo ważne. Pamiętaj, każdy oddany głos zwiększa szanse projektu na realizację!

files/aktualnosci/2016/06_czerwiec/28_Prosimy_o_poparcie_dla_projektu_Bezpieczny_powiat_dabrowski_z_AED/plakat aed.jpg
Głosować można tylko raz!!! wybierając wyłącznie jeden z trzech sposobów:
1) osobiście - poprzez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania (karty można składać m.in. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w siedzibach innych jednostek np. urzędów gmin, SG ZOZ i zakładów pracy, które zadeklarowały pomoc w zbieraniu głosów),
2) elektronicznie - GŁOSUJ (zachęcamy do wyboru tego sposobu głosowania)
3) korespondencyjnie.

WAŻNE: Głos można oddać tylko jeden raz. Jeśli jedna osoba na projekt odda więcej głosów (np. głosując na wybrane projekty osobiście i przez Internet lub głosując w różnych odstępach czasu na dwa różne projekty) wszystkie jej głosy będą nieważne.

Wyniki głosowania poznamy do 31 lipca 2016 r.

Zapraszamy do głosowania! Zróbmy wspólnie coś dobrego.

files/aktualnosci/2016/06_czerwiec/28_Prosimy_o_poparcie_dla_projektu_Bezpieczny_powiat_dabrowski_z_AED/baner-glos.jpg

DJ

Minęła połowa czasu przeznaczonego na głosowanie Małopolan, którzy ukończyli 16. rok życia, na wybrane zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie na najlepsze zdaniem mieszkańców województwa pomysły potrwa jeszcze tylko do 6 lipca 2016 r. Zwycięskie projekty, które uzyskają największą liczbę głosów, aż do wyczerpania puli środków w danym subregionie, zrealizuje Województwo Małopolskie. Budżet obywatelski pozwala mieszkańcom Małopolski zdecydować, na co należy wydać pieniądze i jakie projekty zrealizować. Budżet obywatelski to w sumie 6 mln zł - po 1 mln zł dla każdego subregionu. W subregionie tarnowskim (obejmującym powiat dąbrowski, brzeski i tarnowski) o 1 mln zł do podziału ubiega się aż 18 projektów. Mieszkańcy powiatu dąbrowskiego mogą wybrać spośród 8 zgłoszonych projektów. Do pobrania: Wykaz zadań w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, na które mogą głosować mieszkańcy powiatu dąbrowskiego Defirbylatory AED w każdej gminie? Jeśli chcesz mieć realny wpływ na to, czy w każdej z siedmiu gmin naszego powiatu będzie przenośny defibrylator zewnętrzny AED (dostępny 24 h/ dobę) zagłosuj na projekt „Bezpieczny powiat dąbrowski z AED – każdy może uratować bezcenny dar – ludzkie życie". W ramach projektu przeprowadzone zostaną również bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi AED oraz z zasad udzielania pierwszej pomocy w każdej gminie. Powiat dąbrowski liczący blisko 59 tys. mieszkańców niestety nie posiada ani jednego ogólnodostępnego punktu z defibrylatorem AED – urządzeniem, które ratuje życie. Od Państwa głosów zależy czy uda się to zmienić! Zachęć do udziału w głosowaniu swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, współpracowników i sąsiadów – wszystkie głosy są bardzo ważne. Pamiętaj, każdy oddany głos zwiększa szanse projektu na realizację! Głosować można tylko raz!!! wybierając wyłącznie jeden z trzech sposobów:1) osobiście - poprzez włożenie do urny wypełnionej karty do głosowania (karty można składać m.in. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w siedzibach innych jednostek np. urzędów gmin, SG ZOZ i zakładów pracy, które zadeklarowały pomoc w zbieraniu głosów),2) elektronicznie - GŁOSUJ (zachęcamy do wyboru tego sposobu głosowania)3) korespondencyjnie. WAŻNE: Głos można oddać tylko jeden raz. Jeśli jedna osoba na projekt odda więcej głosów (np. głosując na wybrane projekty osobiście i przez Internet lub głosując w różnych odstępach czasu na dwa różne projekty) wszystkie jej głosy będą nieważne. Wyniki głosowania poznamy do 31 lipca 2016 r. Zapraszamy do głosowania! Zróbmy wspólnie coś dobrego. DJ