Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Protest rolników w Powiecie Dąbrowskim

Protest rolników w Powiecie Dąbrowskim

Protest rolników w Powiecie Dąbrowskim

Rolnicy w całej Polsce, w tym również w Powiecie Dąbrowskim, zaplanowali w dniu 20 lutego 2024 roku, w godzinach od 8.00 do 18.00, ogólnopolski strajk. Protest organizowany jest w ramach ogłoszonego 30-dniowego strajku rolników.

Największych utrudnień w ruchu można spodziewać się na drodze krajowej nr 73 (ul. Kościuszki i 1 Maja) w Szczucinie oraz na drodze wojewódzkiej nr 973 na odcinku Nowy Korczyn – Borusowa.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach.

Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, jeśli to możliwe sugerujemy unikania podróży samochodem. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie podróży, skorzystanie z innych dróg oraz o uwzględnienie dłuższego niż zwykle czasu dojazdu.

Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do poleceń zarówno policjantów, jak i innych zaangażowanych służb.

Rolnicy w całej Polsce, w tym również w Powiecie Dąbrowskim, zaplanowali w dniu 20 lutego 2024 roku, w godzinach od 8.00 do 18.00, ogólnopolski strajk. Protest organizowany jest w ramach ogłoszonego 30-dniowego strajku rolników. Największych utrudnień w ruchu można spodziewać się na drodze krajowej nr 73 (ul. Kościuszki i 1 Maja) w Szczucinie oraz na drodze wojewódzkiej nr 973 na odcinku Nowy Korczyn – Borusowa. Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, jeśli to możliwe sugerujemy unikania podróży samochodem. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie podróży, skorzystanie z innych dróg oraz o uwzględnienie dłuższego niż zwykle czasu dojazdu. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do poleceń zarówno policjantów, jak i innych zaangażowanych służb.