Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przedłużamy czas zgłoszeń do konkursu KLIMATyczne Powiśle

Przedłużamy czas zgłoszeń do konkursu KLIMATyczne Powiśle

Przedłużamy czas zgłoszeń do konkursu KLIMATyczne Powiśle

W ramach realizacji projektu LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA Powiat Dąbrowski zorganizował konkurs fotograficzny w którym główną nagrodą jest rower, a teraz czas zgłoszeń został wydłużony do 31.08.2022 r.

Przypominamy, że konkurs skierowany jest do każdego mieszkańca powiatu dąbrowskiego, któremu klimat nie jest obojętny. „KLIMATyczne Powiśle” to nie tylko konkurs fotograficzny to także zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców, wytworzenie przekonania, że przyroda powiatu dąbrowskiego jest wartością wspólną, której stan zależy tylko od nas, a bez wątpienia zasługuje na to, aby zadbać o zachowanie jej niepowtarzalnych walorów. Wybierając rower zamiast samochodu nie tylko ograniczysz emisję dbając o klimat i środowisko ale również poprawisz swój stan zdrowia. Jednocześnie trzeba pamiętać, że ruch rowerowy to również bezpieczeństwo na drodze. Kask, odblaski oraz światła są niezbędnym elementem o którym każdy rowerzysta powinien pamiętać wybierając się na wycieczkę.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęć z wycieczek rowerowych, gdzie przynajmniej na jednym zdjęciu będzie uwieczniony element bądź całość roweru, a na kolejnych walory krajobrazowo przyrodnicze powiatu dąbrowskiego (max 6 zdjęć). Do zdjęć należy dołączyć krótki opis wraz z lokalizacją. Mile widziane będą również zrzuty z ekranu aplikacji potwierdzające pokonane trasy rowerowe.

Celem przedsięwzięcia jest wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej.

W ramach realizacji projektu LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA Powiat Dąbrowski zorganizował konkurs fotograficzny w którym główną nagrodą jest rower, a teraz czas zgłoszeń został wydłużony do 31.08.2022 r. Przypominamy, że konkurs skierowany jest do każdego mieszkańca powiatu dąbrowskiego, któremu klimat nie jest obojętny. „KLIMATyczne Powiśle” to nie tylko konkurs fotograficzny to także zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców, wytworzenie przekonania, że przyroda powiatu dąbrowskiego jest wartością wspólną, której stan zależy tylko od nas, a bez wątpienia zasługuje na to, aby zadbać o zachowanie jej niepowtarzalnych walorów. Wybierając rower zamiast samochodu nie tylko ograniczysz emisję dbając o klimat i środowisko ale również poprawisz swój stan zdrowia. Jednocześnie trzeba pamiętać, że ruch rowerowy to również bezpieczeństwo na drodze. Kask, odblaski oraz światła są niezbędnym elementem o którym każdy rowerzysta powinien pamiętać wybierając się na wycieczkę. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęć z wycieczek rowerowych, gdzie przynajmniej na jednym zdjęciu będzie uwieczniony element bądź całość roweru, a na kolejnych walory krajobrazowo przyrodnicze powiatu dąbrowskiego (max 6 zdjęć). Do zdjęć należy dołączyć krótki opis wraz z lokalizacją. Mile widziane będą również zrzuty z ekranu aplikacji potwierdzające pokonane trasy rowerowe. Celem przedsięwzięcia jest wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej.