Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przedłużony nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

Przedłużony nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

Przedłużony nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie

Z uwagi na za zaistniałą sytuację epidemiologiczną zostaje przedłużony nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie. Młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą składać wnioski przez generator dostępny na stronie http://malopolskalokalnie.pl/ do godziny 15:00 w dniu 27 marca 2020 roku.

Piszecie wnioski do konkursu grantowego FIO Małopolska Lokalnie?

Macie wątpliwości, pytania?

Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych on-line i konsultacji z doradcami. Materiały dostępne są pod linkiem http://bit.ly/materiałyon_line_FIOML

Przypominamy, że na pierwszym etapie naboru wniosek składa się TYLKO on-line, bez realnych podpisów wnioskodawców‼️

Operator konkursu jest w pełnej gotowości i reaguje na bieżąco na zaistniałą sytuację epidemiologiczną.

Kontakt do Operatora:
Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE"
ul.Zawierciańska 30, 32-310 Klucze
e-mail: sfok.fio@gmail.com
tel. 572 223 345
FB https://www.facebook.com/malopolskalokalnie

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.

Z uwagi na za zaistniałą sytuację epidemiologiczną zostaje przedłużony nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie. Młode organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą składać wnioski przez generator dostępny na stronie http://malopolskalokalnie.pl/ do godziny 15:00 w dniu 27 marca 2020 roku. Piszecie wnioski do konkursu grantowego FIO Małopolska Lokalnie? Macie wątpliwości, pytania? Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych on-line i konsultacji z doradcami. Materiały dostępne są pod linkiem http://bit.ly/materiałyon_line_FIOML Przypominamy, że na pierwszym etapie naboru wniosek składa się TYLKO on-line, bez realnych podpisów wnioskodawców‼️ Operator konkursu jest w pełnej gotowości i reaguje na bieżąco na zaistniałą sytuację epidemiologiczną. Kontakt do Operatora:Stowarzyszenie Forum Oświatowe "KLUCZE"ul.Zawierciańska 30, 32-310 Kluczee-mail: sfok.fio@gmail.comtel. 572 223 345FB https://www.facebook.com/malopolskalokalnie Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa oraz Powiatu Oświęcimskiego. Partnerem projektu jest Województwo Małopolskie.
tel. 14 642 24 31
kontakt
Projekt i wykonanie: i-t.pl
Dostępność cyfrowa
i zgodność ze standardem WCAG