1. Przedstawienie jasełkowe w dąbrowskiej ochronce

Przedstawienie jasełkowe w dąbrowskiej ochronce

W dniu 24 stycznia br. dzieci z dąbrowskiej ochronki wystawiły przedstawienie jasełkowe. Przedstawienie oglądali m.in.: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wicestarosta Dąbrowski Robert Pantera, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej  Władysław Knutelski. Uroczystość jasełkową poprowadziła Dyrektor przedszkola siostra Marta Kołodziej. Wzruszająca opowieść o narodzinach Jezusa skłoniła wszystkich oglądających do refleksji nad własnym życiem . Jasełka od wielu lat wpisane są do kalendarza uroczystości organizowanych w przedszkolu. Scenariusz przedstawienia opracowały siostra Maria Kęder oraz Małgorzata Gubernat.