Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przedszkolaki z Olesna w Brniu

Przedszkolaki z Olesna w Brniu

Przedszkolaki z Olesna w Brniu

W Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościli milusińscy z Przedszkola w Oleśnie. Podczas swojego pobytu w zespole dworsko-parkowym najpierw zwiedzili dworek oraz mieszczącą się w nim Powiatową Bibliotekę Publiczną. Następnie wzięli udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach plastycznych.

Po ich zakończeniu wraz z opiekunami wybrali się na krótki spacer po parku i bawili się w grabowym labiryncie. Wycieczkę w Brniu zakończyli grami sportowymi. Były to zawody w rzucaniu krążkiem do celu, zabawy z piłką i kołem hula-hoop.

CP-OKTiR w Brniu/mags

W Centrum Polonii – Ośrodku Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu gościli milusińscy z Przedszkola w Oleśnie. Podczas swojego pobytu w zespole dworsko-parkowym najpierw zwiedzili dworek oraz mieszczącą się w nim Powiatową Bibliotekę Publiczną. Następnie wzięli udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach plastycznych. Po ich zakończeniu wraz z opiekunami wybrali się na krótki spacer po parku i bawili się w grabowym labiryncie. Wycieczkę w Brniu zakończyli grami sportowymi. Były to zawody w rzucaniu krążkiem do celu, zabawy z piłką i kołem hula-hoop. CP-OKTiR w Brniu/mags