Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. "Przedszkole bez granic" - Konferencja w Budapeszcie

"Przedszkole bez granic" - Konferencja w Budapeszcie

Samorząd XVIII Dzielnicy Budapesztu zaprosił 2 przedszkolanki z Powiatu Dąbrowskiego do udziału w organizowanej konferencji "Przedszkola bez granic". Projekt dofinansowany jest z Funduszu Wyszehradzkiego, a udział w nim oprócz Polski i Węgier wezmą jeszcze Czechy i Słowacja. Na Węgry pojadą przedszkolanki z Przedszkola Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie zaprezentują nasze przedszkole oraz przedstawią program wychowawczy.

Ponadto w ramach projektu zorganizowany został konkurs rysunkowy dla dzieci z wszystkich 4 krajów o tematyce "Moja ulubiona zabawa i zabawki". Rysunki dzieci zostały już przesłane. Podczas konferencji omówione zostaną tematy dotyczące kompetencji przedszkolno - pedagogicznych oraz prezentacje wszystkich przedszkoli biorących udział w spotkaniu. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa książek i materiałów pomocniczych.

Razem z przedszkolankami na Węgry pojedzie Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski i Wicestarosta Krzysztof Kaczmarski. Władze Powiatu zaprosił Burmistrz XVIII Dzielnicy Budapesztu w celu omówienia programu współpracy na ten rok. Wyjazd ten finansowany jest z Funduszu Wyszehradzkiego.

Samorząd XVIII Dzielnicy Budapesztu zaprosił 2 przedszkolanki z Powiatu Dąbrowskiego do udziału w organizowanej konferencji "Przedszkola bez granic". Projekt dofinansowany jest z Funduszu Wyszehradzkiego, a udział w nim oprócz Polski i Węgier wezmą jeszcze Czechy i Słowacja. Na Węgry pojadą przedszkolanki z Przedszkola Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie zaprezentują nasze przedszkole oraz przedstawią program wychowawczy. Ponadto w ramach projektu zorganizowany został konkurs rysunkowy dla dzieci z wszystkich 4 krajów o tematyce "Moja ulubiona zabawa i zabawki". Rysunki dzieci zostały już przesłane. Podczas konferencji omówione zostaną tematy dotyczące kompetencji przedszkolno - pedagogicznych oraz prezentacje wszystkich przedszkoli biorących udział w spotkaniu. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa książek i materiałów pomocniczych. Razem z przedszkolankami na Węgry pojedzie Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski i Wicestarosta Krzysztof Kaczmarski. Władze Powiatu zaprosił Burmistrz XVIII Dzielnicy Budapesztu w celu omówienia programu współpracy na ten rok. Wyjazd ten finansowany jest z Funduszu Wyszehradzkiego.