Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”

„Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”

„Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje że, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie rozpoczął II etap konsultacji społecznych w procesie planowania w gospodarce wodnej. W okresie od 22 grudnia 2007 r. do 22 czerwca 2008 r. udostępniony jest opinii społecznej „Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”.


Poniżej podajemy linki odnoszące się bezpośrednio do dokumentów konsultacyjnych co umożliwi wszystkim zainteresowanym bezpośrednie przejście na stronę internetową RZGW w Krakowie: „Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”

Źródło: RZGW w Krakowie

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje że, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie rozpoczął II etap konsultacji społecznych w procesie planowania w gospodarce wodnej. W okresie od 22 grudnia 2007 r. do 22 czerwca 2008 r. udostępniony jest opinii społecznej „Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy”. Poniżej podajemy linki odnoszące się bezpośrednio do dokumentów konsultacyjnych co umożliwi wszystkim zainteresowanym bezpośrednie przejście na stronę internetową RZGW w Krakowie: „Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy” Źródło: RZGW w Krakowie