Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przejście dla pieszych przy szkole podstawowej w Woli Mędrzechowskiej

Przejście dla pieszych przy szkole podstawowej w Woli Mędrzechowskiej

Przejście dla pieszych przy szkole podstawowej w Woli Mędrzechowskiej

Samorząd Powiatowy w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego realizuje corocznie nowe przejścia dla pieszych w obrębie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego.

W ubiegłym roku zostały wykonane przejścia dla pieszych przy szkołach podstawowych w Borkach i Oleśnie.

W listopadzie bieżącego roku zostało wykonane natomiast przejście dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Woli Mędrzechowskiej.

W ramach budowy przejścia zostało wykonane oznakowanie pionowe w tym obustronne znaki drogowe "kierowco zwolnij" oraz poziome w formie standardowych pasów dla pieszych. Ponadto po prawej stronie drogi powiatowej wykonano peron z betonowej kostki brukowej umożliwiający pieszym bezpieczne oczekiwanie na możliwość przekroczenia jezdni.

Całość prac została wykonana przez Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej.

Samorząd Powiatowy w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego realizuje corocznie nowe przejścia dla pieszych w obrębie szkół na terenie powiatu dąbrowskiego. W ubiegłym roku zostały wykonane przejścia dla pieszych przy szkołach podstawowych w Borkach i Oleśnie. W listopadzie bieżącego roku zostało wykonane natomiast przejście dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Woli Mędrzechowskiej. W ramach budowy przejścia zostało wykonane oznakowanie pionowe w tym obustronne znaki drogowe "kierowco zwolnij" oraz poziome w formie standardowych pasów dla pieszych. Ponadto po prawej stronie drogi powiatowej wykonano peron z betonowej kostki brukowej umożliwiający pieszym bezpieczne oczekiwanie na możliwość przekroczenia jezdni. Całość prac została wykonana przez Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej.