1. Przekazanie środków opatrunkowych dla Bałty

Przekazanie środków opatrunkowych dla Bałty

Powiat Dąbrowski w 2012 roku nawiązał współpracę międzynarodową z tym miastem.

W dniu dzisiejszym Wicestarosta Dąbrowski Marek Kopia, w imieniu Samorządu Powiatu Dąbrowskiego, przekazał paczki ze środkami opatrunkowymi dla potrzebujących mieszkańców ukraińskiego miasta Bałta.   Powiat Dąbrowski w 2012 roku nawiązał współpracę międzynarodową z tym miastem.   Przekazane przez pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych środki opatrunkowe odebrał, pochodzący z diecezji tarnowskiej, ksiądz Marcin Płaneta, który w Bałcie prowadzi katolicką parafię.