Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przekazanie nowego radiowozu dla dąbrowskiej policji

Przekazanie nowego radiowozu dla dąbrowskiej policji

Przekazanie nowego radiowozu dla dąbrowskiej policji

W dniu dzisiejszym przedstawiciele władz samorządowych oficjalnie przekazali kluczyki do nowego samochodu Komendantowi Powiatowemu Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzejowi Kupcowi.

Najnowsza Kia Ceed trafiła do dąbrowskiej Policji. W uroczystości przekazania oznakowanego radiowozu uczestniczyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa, Przewodniczący Rady Gminy Radgoszcz Jan Zuziak, Sekretarz Gminy Radgoszcz Marek Kopia, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzej Kupiec, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podinsp. Marek Banaś oraz naczelnicy Wydziałów i inni policjanci oraz pracownicy dąbrowskiej Policji.

Zakup samochodu został dofinansowany w kwocie 37 tys. złotych przez Urząd Gminy w Radgoszczy oraz w pozostałym zakresie ze środków finansowych Komendy Głównej Policji. Będzie wykorzystywany do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu dąbrowskiego, w szczególności jednak terenu gminy Radgoszcz.

Wójt Gminy Radgoszcz - Marek Lupa przekazując symbolicznie kluczyki do nowego radiowozu szefowi dąbrowskiej jednostki podkreślił, że gmina Radgoszcz stawia na bezpieczeństwo swoich mieszkańców i dlatego zdecydowała się wyłożyć część funduszy na zakup najnowocześniejszego radiowozu, który będzie dużym wsparciem w służbie policjantów. Liczy także, na większą obecność sił policyjnych do zabezpieczenia okolic ośrodka wypoczynkowo-sportowego przy zalewie w Narożnikach w okresie letnim.

Komendant mł. insp. Andrzej Kupiec serdecznie podziękował samorządowcom za pomoc finansową przy zakupie pojazdu podkreślając dobrą współpracę Policji z władzami samorządowymi i zapewnił, że dzięki temu policjanci jeszcze sprawniej i szybciej dotrą do miejsc, gdzie ich interwencja będzie potrzebna, symbolicznie wręczając kluczyki do samochodu dzielnicowemu gminy Radgoszcz st.sierż. Mateuszowi Cygan.

Całkowity koszt zakupu radiowozu wyniósł 69 tys. zł.

W dniu dzisiejszym przedstawiciele władz samorządowych oficjalnie przekazali kluczyki do nowego samochodu Komendantowi Powiatowemu Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzejowi Kupcowi. Najnowsza Kia Ceed trafiła do dąbrowskiej Policji. W uroczystości przekazania oznakowanego radiowozu uczestniczyli: Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa, Przewodniczący Rady Gminy Radgoszcz Jan Zuziak, Sekretarz Gminy Radgoszcz Marek Kopia, Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Andrzej Kupiec, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej podinsp. Marek Banaś oraz naczelnicy Wydziałów i inni policjanci oraz pracownicy dąbrowskiej Policji. Zakup samochodu został dofinansowany w kwocie 37 tys. złotych przez Urząd Gminy w Radgoszczy oraz w pozostałym zakresie ze środków finansowych Komendy Głównej Policji. Będzie wykorzystywany do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu dąbrowskiego, w szczególności jednak terenu gminy Radgoszcz. Wójt Gminy Radgoszcz - Marek Lupa przekazując symbolicznie kluczyki do nowego radiowozu szefowi dąbrowskiej jednostki podkreślił, że gmina Radgoszcz stawia na bezpieczeństwo swoich mieszkańców i dlatego zdecydowała się wyłożyć część funduszy na zakup najnowocześniejszego radiowozu, który będzie dużym wsparciem w służbie policjantów. Liczy także, na większą obecność sił policyjnych do zabezpieczenia okolic ośrodka wypoczynkowo-sportowego przy zalewie w Narożnikach w okresie letnim. Komendant mł. insp. Andrzej Kupiec serdecznie podziękował samorządowcom za pomoc finansową przy zakupie pojazdu podkreślając dobrą współpracę Policji z władzami samorządowymi i zapewnił, że dzięki temu policjanci jeszcze sprawniej i szybciej dotrą do miejsc, gdzie ich interwencja będzie potrzebna, symbolicznie wręczając kluczyki do samochodu dzielnicowemu gminy Radgoszcz st.sierż. Mateuszowi Cygan. Całkowity koszt zakupu radiowozu wyniósł 69 tys. zł.