Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przekazanie sprzętu komputerowego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

Przekazanie sprzętu komputerowego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

Przekazanie sprzętu komputerowego w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

Dzisiaj w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste przekazanie 50 sztuk laptopów wraz z oprogramowaniem dla szkół kształcących zawodowo w Powiecie Dąbrowskim. Sprzęt komputerowy na kwotę ponad 138 tyś. złotych został zakupiony w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Komputery trafiły do Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu oraz Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Przekazania komputerów dokonali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk, którzy podziękowali dyrektorom za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia.

Obecni przy przekazaniu dyrektorzy szkół nie kryli radości z pozyskanego sprzętu, który posłuży uczniom.

Dzisiaj w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste przekazanie 50 sztuk laptopów wraz z oprogramowaniem dla szkół kształcących zawodowo w Powiecie Dąbrowskim. Sprzęt komputerowy na kwotę ponad 138 tyś. złotych został zakupiony w ramach projektu pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Komputery trafiły do Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Brniu oraz Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie. Przekazania komputerów dokonali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk, którzy podziękowali dyrektorom za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia. Obecni przy przekazaniu dyrektorzy szkół nie kryli radości z pozyskanego sprzętu, który posłuży uczniom.