Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Przybij Piątkę” dla wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka

„Przybij Piątkę” dla wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka

„Przybij Piątkę” dla wychowanków dąbrowskiego Domu Dziecka

W dniu dzisiejszym w dąbrowskim Domu Dziecka odbyło się spotkanie, podczas którego Prezes Stowarzyszenia Run Team z Dąbrowy Tarnowskiej Magdalena Wilkosz przekazała, na ręce Dyrektora Jednostki Wspierającej Rodzinę Krzysztofa Piotrowskiego oraz przedstawicieli dzieci, czek na kwotę 6 790 zł ze zbiórki zorganizowanej podczas V Charytatywnego Biegu „Przybij Piątkę” w dniu 28 lipca 2019 roku w lesie Beleryt.

W spotkaniu uczestniczył Poseł Na Sejm RP Wiesław Krajewski, który objął patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Agnieszka Anioł Głuszek.

Przekazane pieniądze będą przeznaczone na zakup niezbędnego wyposażenia placówki w meble i sprzęt sportowy.
Samorząd powiatowy udzielił wsparcia finansowego na przygotowanie organizacyjne tej imprezy, która promowała również aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych a także sposób na rodzinny wypoczynek połączony ze sportem.

msmol

W dniu dzisiejszym w dąbrowskim Domu Dziecka odbyło się spotkanie, podczas którego Prezes Stowarzyszenia Run Team z Dąbrowy Tarnowskiej Magdalena Wilkosz przekazała, na ręce Dyrektora Jednostki Wspierającej Rodzinę Krzysztofa Piotrowskiego oraz przedstawicieli dzieci, czek na kwotę 6 790 zł ze zbiórki zorganizowanej podczas V Charytatywnego Biegu „Przybij Piątkę” w dniu 28 lipca 2019 roku w lesie Beleryt. W spotkaniu uczestniczył Poseł Na Sejm RP Wiesław Krajewski, który objął patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem oraz Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Agnieszka Anioł Głuszek. Przekazane pieniądze będą przeznaczone na zakup niezbędnego wyposażenia placówki w meble i sprzęt sportowy.Samorząd powiatowy udzielił wsparcia finansowego na przygotowanie organizacyjne tej imprezy, która promowała również aktywność fizyczną wśród dzieci, młodzieży i dorosłych a także sposób na rodzinny wypoczynek połączony ze sportem. msmol