Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przygotowania do rekrutacji na nowy rok szkolny

Przygotowania do rekrutacji na nowy rok szkolny

Przygotowania do rekrutacji na nowy rok szkolny

  W dniu wczorajszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski spotkał się z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych z terenu powiatu w celu omówienia spraw związanych z rekrutacją uczniów do szkół na nowy rok szkolny 2015/2016.

  W spotkaniu uczestniczył również Wicestarosta Marek Kopia i Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.

  Nabór do szkół ponadgimnazjalnych rozpocznie się od 20 kwietnia 2015 roku, ale dyrektorzy i nauczyciele już planują promocję swoich szkół wśród uczniów gimnazjów. W każdym gimnazjum odbędą spotkania z młodzieżą i rodzicami, które zachęcać będą uczniów do wyboru szkoły na terenie Powiatu Dąbrowskiego. Szkoły proponują bogatą ofertę edukacyjną i szeroki wybór kierunków kształcenia ogólnego i zawodowego. Ze szczegółami można zapoznać się podczas spotkań w gimnazjach, organizowanych dni otwartych szkół jak również bezpośrednio w szkołach lub na stronach internetowych poszczególnych zespołów szkół i placówek oświatowych.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Kuratorium Oświaty w Krakowie

  W dniu wczorajszym Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski spotkał się z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych z terenu powiatu w celu omówienia spraw związanych z rekrutacją uczniów do szkół na nowy rok szkolny 2015/2016.   W spotkaniu uczestniczył również Wicestarosta Marek Kopia i Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia Mariola Smolorz.   Nabór do szkół ponadgimnazjalnych rozpocznie się od 20 kwietnia 2015 roku, ale dyrektorzy i nauczyciele już planują promocję swoich szkół wśród uczniów gimnazjów. W każdym gimnazjum odbędą spotkania z młodzieżą i rodzicami, które zachęcać będą uczniów do wyboru szkoły na terenie Powiatu Dąbrowskiego. Szkoły proponują bogatą ofertę edukacyjną i szeroki wybór kierunków kształcenia ogólnego i zawodowego. Ze szczegółami można zapoznać się podczas spotkań w gimnazjach, organizowanych dni otwartych szkół jak również bezpośrednio w szkołach lub na stronach internetowych poszczególnych zespołów szkół i placówek oświatowych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Kuratorium Oświaty w Krakowie