Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przygotowania powiatu do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach zimowych

Przygotowania powiatu do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach zimowych

Przygotowania powiatu do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach zimowych

W dniu 18 października 2010 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się wspólne Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego dla Powiatu Dąbrowskiego. Posiedzeniu przewodniczył Starosta Dąbrowski – Wiesław Krajewski. W posiedzeniu oprócz członków zespołów uczestniczyli przedstawiciele gmin a także przedstawiciele instytucji i służb powiatu.

Posiedzenie dotyczyło:

Przygotowania powiatu do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach zimowych.

W trakcie spotkania głos zabrali:

Dyrektor Zarządu Drogowego;
Przedstawiciele Gmin;
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej; Komendant Powiatowy Policji;
Kierownik Zakładu Energetycznego;
Kierownik Rejonu Dystrybucji Gazu;
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie;
Dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej;
Dyrektorzy Szkół Ponadgimnazjalnych.

W wyniku dyskusji i przedstawionych informacji wynika, że powiat dąbrowski został przygotowany do trudnych warunków zimowych.

W dniu 18 października 2010 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się wspólne Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego dla Powiatu Dąbrowskiego. Posiedzeniu przewodniczył Starosta Dąbrowski – Wiesław Krajewski. W posiedzeniu oprócz członków zespołów uczestniczyli przedstawiciele gmin a także przedstawiciele instytucji i służb powiatu. Posiedzenie dotyczyło: Przygotowania powiatu do zimy i funkcjonowania w ekstremalnych warunkach zimowych. W trakcie spotkania głos zabrali: Dyrektor Zarządu Drogowego;Przedstawiciele Gmin;Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej; Komendant Powiatowy Policji;Kierownik Zakładu Energetycznego;Kierownik Rejonu Dystrybucji Gazu;Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie;Dyrektor Poradni Psychologiczno Pedagogicznej;Dyrektorzy Szkół Ponadgimnazjalnych. W wyniku dyskusji i przedstawionych informacji wynika, że powiat dąbrowski został przygotowany do trudnych warunków zimowych.