Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przysięga Małopolskich Terytorialsów w Myślenicach

Przysięga Małopolskich Terytorialsów w Myślenicach

Przysięga Małopolskich Terytorialsów w Myślenicach

W najbliższą niedzielę 25 lutego o godzinie 11.00 na Rynku w Myślenicach 113 kandydatów do służby w szeregach 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej wypowie słowa roty przysięgi wojskowej.

Swoje pierwsze kroki w mundurze rozpoczęli szkoleniem podstawowym studenci, uczniowie szkół średnich i nauczyciele, a wszystko w ramach akcji "Ferie z 11MBOT".

W sumie na szkolenie zgłosiło się blisko 200 osób, ale ci którzy już mieli do czynienia ze służbą wojskową i składali kiedyś przysięgę odbywali szkolenie wyrównawcze.

Składający przysięgę na myślenickim rynku zrobią to w towarzystwie swoich rodzin, przyjaciół i znajomych oraz kolegów starszych służbą, a także zaproszonych gości.

Zapraszamy wszystkich na pokaz sprzętu wojskowego jednostek Garnizonu Kraków, jedyną w swoim rodzaju grochówkę wojskową oraz liczne stoiska promocyjne. Uroczystość uświetni Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Obrony Terytorialnej.

 

11MBOT

W najbliższą niedzielę 25 lutego o godzinie 11.00 na Rynku w Myślenicach 113 kandydatów do służby w szeregach 11 Małopolskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej wypowie słowa roty przysięgi wojskowej. Swoje pierwsze kroki w mundurze rozpoczęli szkoleniem podstawowym studenci, uczniowie szkół średnich i nauczyciele, a wszystko w ramach akcji "Ferie z 11MBOT". W sumie na szkolenie zgłosiło się blisko 200 osób, ale ci którzy już mieli do czynienia ze służbą wojskową i składali kiedyś przysięgę odbywali szkolenie wyrównawcze. Składający przysięgę na myślenickim rynku zrobią to w towarzystwie swoich rodzin, przyjaciół i znajomych oraz kolegów starszych służbą, a także zaproszonych gości. Zapraszamy wszystkich na pokaz sprzętu wojskowego jednostek Garnizonu Kraków, jedyną w swoim rodzaju grochówkę wojskową oraz liczne stoiska promocyjne. Uroczystość uświetni Orkiestra Reprezentacyjna Wojsk Obrony Terytorialnej.   11MBOT