Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Puchar Mlecznego Startu - ogólnopolski turniej piłkarski

Puchar Mlecznego Startu - ogólnopolski turniej piłkarski

Puchar Mlecznego Startu - ogólnopolski turniej piłkarski

Organizatorzy Pucharu Mlecznego Startu postanowili dać możliwość spotkania się z legendą futbolu, Zinedine'em Zidane'em większej liczbie dzieci w Polsce. Dlatego zapisy do rozgrywek w ramach Pucharu Mlecznego Startu zostały przedłużone do 28 marca br.

Puchar Mlecznego Startu to ogólnopolski turniej piłkarski dla dzieci w wieku 11-12 lat (dziewczynki i chłopcy urodzeni w 1996 i 1997 roku). Rozgrywki te są jednocześnie eliminacją do Danone Nations Cup - największej na świecie imprezy piłkarskiej dla dzieci, której ambasadorem jest jeden z najlepszych piłkarzy świata Zinedine Zidane. Turniej będzie odbywał się pod hasłem: „Puchar Mlecznego Startu – tak zaczynają najlepsi!".

Rozgrywki pucharowe odbywać się będą na terenie całej Polski na kilku szczeblach: od regionalnych, poprzez finały wojewódzkie, półfinały krajowe, aż po turniej finałowy, który zostanie rozegrany 4 czerwca, na stadionie miejskim w Poznaniu. Medalistów czekają niezapomniane wrażenia, ponieważ nagrody wręczy im osobiście Zinedine Zidane. Dodatkowo zwycięska drużyna reprezentować będzie Polskę na turnieju światowym Danone Nations Cup, który zostanie rozegrany 7 września w Paryżu.

„Udział w rozgrywkach to bardzo duże przeżycie dla młodych zawodników, dające dzieciom masę niesamowitych wrażeń. Dzięki takim turniejom dzieciaki mobilizują się do większego wysiłku, a podpatrując kolegów z całego świata, uczą się nowych umiejętności" – mówi Janusz Borowy, trener drużyny TKKF Wrocław, która w ubiegłym roku wygrała polską edycję Danone Nations Cup.

Drużyny można zgłaszać do turnieju do 28 marca przez stronę http://www.mlecznystart.pl/ lub w Biurze Organizacyjnym Pucharu. Szczegóły Danone Nations Cup – na www.danonecup.com.

Dodatkowe informacje dla mediów:
Biuro Prasowe Pucharu Mlecznego Startu
Stanisław Pogorzelski, Euro RSCG Sensors
tel.: (48 22) 444 0 677, kom.: 693 333 559
e-mail: stanislaw.pogorzelski@eurorscg.pl

Dodatkowe informacje dla zawodników i opiekunów:
Biuro Organizacyjne Pucharu Mlecznego Startu 2008
Jacek Szczepaniak, Sport Mega Marketing Sp. z o.o.
tel./faks: (48 61) 841 12 46, kom.: 509 525 995

Organizatorzy Pucharu Mlecznego Startu postanowili dać możliwość spotkania się z legendą futbolu, Zinedine'em Zidane'em większej liczbie dzieci w Polsce. Dlatego zapisy do rozgrywek w ramach Pucharu Mlecznego Startu zostały przedłużone do 28 marca br. Puchar Mlecznego Startu to ogólnopolski turniej piłkarski dla dzieci w wieku 11-12 lat (dziewczynki i chłopcy urodzeni w 1996 i 1997 roku). Rozgrywki te są jednocześnie eliminacją do Danone Nations Cup - największej na świecie imprezy piłkarskiej dla dzieci, której ambasadorem jest jeden z najlepszych piłkarzy świata Zinedine Zidane. Turniej będzie odbywał się pod hasłem: „Puchar Mlecznego Startu – tak zaczynają najlepsi!". Rozgrywki pucharowe odbywać się będą na terenie całej Polski na kilku szczeblach: od regionalnych, poprzez finały wojewódzkie, półfinały krajowe, aż po turniej finałowy, który zostanie rozegrany 4 czerwca, na stadionie miejskim w Poznaniu. Medalistów czekają niezapomniane wrażenia, ponieważ nagrody wręczy im osobiście Zinedine Zidane. Dodatkowo zwycięska drużyna reprezentować będzie Polskę na turnieju światowym Danone Nations Cup, który zostanie rozegrany 7 września w Paryżu. „Udział w rozgrywkach to bardzo duże przeżycie dla młodych zawodników, dające dzieciom masę niesamowitych wrażeń. Dzięki takim turniejom dzieciaki mobilizują się do większego wysiłku, a podpatrując kolegów z całego świata, uczą się nowych umiejętności" – mówi Janusz Borowy, trener drużyny TKKF Wrocław, która w ubiegłym roku wygrała polską edycję Danone Nations Cup. Drużyny można zgłaszać do turnieju do 28 marca przez stronę http://www.mlecznystart.pl/ lub w Biurze Organizacyjnym Pucharu. Szczegóły Danone Nations Cup – na www.danonecup.com. Dodatkowe informacje dla mediów:Biuro Prasowe Pucharu Mlecznego StartuStanisław Pogorzelski, Euro RSCG Sensorstel.: (48 22) 444 0 677, kom.: 693 333 559e-mail: stanislaw.pogorzelski@eurorscg.pl Dodatkowe informacje dla zawodników i opiekunów:Biuro Organizacyjne Pucharu Mlecznego Startu 2008Jacek Szczepaniak, Sport Mega Marketing Sp. z o.o.tel./faks: (48 61) 841 12 46, kom.: 509 525 995