Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Punkt Konsultacyjny dla MŚP

Punkt Konsultacyjny dla MŚP

Punkt Konsultacyjny dla MŚP

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się pierwsze konsultacje dla małych i średnich przedsiębiorstw z Powiatu dąbrowskiego w Punkcie Konsultacyjnym, który został uruchomiony na podstawie podpisanego porozumienia pomiędzy Powiatem Dąbrowskim a Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać z doradztwa w zakresie:

  • Finansowania zewnętrznego (dotacje ze środków Unii Europejskiej na lata 2007-2013).
  • Sporządzania wniosków o dotacje.
  • Podstawowych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zarządzania przedsiębiorstwem.
  • Pozabankowych źródeł finansowania działalności gospodarczej: funduszy pożyczkowych i poręczeniowych.

Pierwsze konsultacje spotkały się z zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Każdy mógł skorzystać nieodpłatnie z indywidualnego doradztwa eksperta z MISTiA.

Kolejne spotkanie z doradcą zostało zaplanowane na dzień 18 grudnia 2007r.
Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wcześniejsze umówienie się pod nr tel. 014 642-24-31 wew. 240 lub 242

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się pierwsze konsultacje dla małych i średnich przedsiębiorstw z Powiatu dąbrowskiego w Punkcie Konsultacyjnym, który został uruchomiony na podstawie podpisanego porozumienia pomiędzy Powiatem Dąbrowskim a Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z doradztwa w zakresie: Finansowania zewnętrznego (dotacje ze środków Unii Europejskiej na lata 2007-2013). Sporządzania wniosków o dotacje. Podstawowych informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zarządzania przedsiębiorstwem. Pozabankowych źródeł finansowania działalności gospodarczej: funduszy pożyczkowych i poręczeniowych. Pierwsze konsultacje spotkały się z zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Każdy mógł skorzystać nieodpłatnie z indywidualnego doradztwa eksperta z MISTiA. Kolejne spotkanie z doradcą zostało zaplanowane na dzień 18 grudnia 2007r.Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wcześniejsze umówienie się pod nr tel. 014 642-24-31 wew. 240 lub 242