Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Punkt Konsultacyjny dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Punkt Konsultacyjny dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Punkt Konsultacyjny dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Punkt Konsultacyjny dla Przedsiębiorców i Osób Planujących Rozpoczęcie Działalności Gospodarczej przy Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji zaprasza przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do korzystania z bezpłatnych usług informacyjnych z zakresu:

• administracyjno prawnych aspektów podejmowania, wykonywania oraz rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej,

• możliwości uzyskania wsparcia na realizację projektów w latach 2007-2013 ze środków publicznych,

• innych informacji,

• możliwości i zasad uzyskania usług specjalistycznych.

Drodzy Państwo, jeżeli:

  • Szukasz wiarygodnych, rzetelnych i bezpłatnych informacji
  • Brakuje Ci wiedzy i umiejętności w określeniu źródła finansowania rozwoju firmy
  • Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację

Zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego:

W KAŻDY PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA OD GODZ. 9.00

w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

lub

CODZIENNIE

w MISTiA w Tarnowie, ul. Sikorskiego 5

tel./fax: 014 621 22 16, e-mail: pktarnow@mistia.org.pl

www.mistia.org.pl

Usługi świadczone w ramach Punktu Konsultacyjnego świadczone przez konsultantów są bezpłatne gdyż finansowane są w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Poddziałania 2.2.1 Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości.

Punkt Konsultacyjny w Tarnowie
Ośrodek MISTIA w Tarnowie
33-100 Tarnów, ul. Sikorskiego 5
tel./fax (14) 621 22 16
e-mail: pktarnow@mistia.org.pl

Punkt Konsultacyjny dla Przedsiębiorców i Osób Planujących Rozpoczęcie Działalności Gospodarczej przy Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji zaprasza przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej do korzystania z bezpłatnych usług informacyjnych z zakresu: • administracyjno prawnych aspektów podejmowania, wykonywania oraz rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej, • możliwości uzyskania wsparcia na realizację projektów w latach 2007-2013 ze środków publicznych, • innych informacji, • możliwości i zasad uzyskania usług specjalistycznych. Drodzy Państwo, jeżeli: Szukasz wiarygodnych, rzetelnych i bezpłatnych informacji Brakuje Ci wiedzy i umiejętności w określeniu źródła finansowania rozwoju firmy Nie wiesz jak wypełnić wniosek o dotację Zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego: W KAŻDY PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA OD GODZ. 9.00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub CODZIENNIE w MISTiA w Tarnowie, ul. Sikorskiego 5 tel./fax: 014 621 22 16, e-mail: pktarnow@mistia.org.pl www.mistia.org.pl Usługi świadczone w ramach Punktu Konsultacyjnego świadczone przez konsultantów są bezpłatne gdyż finansowane są w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Poddziałania 2.2.1 Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości. Punkt Konsultacyjny w TarnowieOśrodek MISTIA w Tarnowie33-100 Tarnów, ul. Sikorskiego 5tel./fax (14) 621 22 16e-mail: pktarnow@mistia.org.pl