Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Punkt Konsultacyjny

Punkt Konsultacyjny

Punkt Konsultacyjny

FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie - Ośrodek w Tarnowie zachęca Państwa do skorzystania bezpłatnych usług informacyjnych.

Punkty Konsultacyjne od kilku już lat pełnią ważną funkcję instytucji pierwszego kontaktu dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą. Obecnie każda osoba może korzystać z wiedzy i doświadczenia konsultantów Punktów Konsultacyjnych, którzy zdiagnozują Państwa potrzeby zakresie usług oraz gdzie może uzyskać wiarygodne i aktualne informacje

  • na temat możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na realizację projektów w latach 2007-2013,
  • w zakresie podejmowania, wykonywania oraz rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej,
  • nt. możliwości i zasad uzyskiwania usług specjalistycznych, np. szkoleń,
  • oraz wiele innych informacji, np. dane teleadresowe, czy pomoc w poszukiwaniu partnera biznesowego.

Punkty Konsultacyjne prowadzone są przez ośrodki KSU, nad którymi merytoryczną opiekę sprawuje PARP.T e starannie wybierane i legitymizujące się wieloletnim doświadczeniem we współpracy z lokalnym środowiskiem biznesowym instytucje, poddawane są cyklicznym audytom oraz innym procedurom sprawdzającym jakość ich usług. Również kompetencje konsultantów Punktów Konsultacyjnych są regularnie weryfikowane przez PARP, w ramach tzw. testów kompetencji przeprowadzanych raz na kwartał. Dzięki temu otrzymują Państwo usługę informacyjną nie tylko bezpłatną i dostępną w skali całego kraju, ale także na wysokim poziomie merytorycznym wraz z gwarancją zachowania określonych standardów biznesowych dotyczących np. poufności pozyskanych danych o Państwa działalności.

To, z jakiego programu można dana osoba może skorzystać będzie zależeć od obecnej sytuacji tej osoby lub przedsiębiorcy – wieku, statusu, rodzaju działalności, rozmiarów inwestycji itp., jak i miejsca realizacji inwestycji. Wybranie odpowiedniego programu nie jest takie proste, dlatego konsultanci Punktu Konsultacyjnego mogą bezpłatnie dokonać analizy, z jakich dotacji i innych form pomocy może skorzystać dana osoba a także, jakie rozwiązanie jest najlepsze w danym przypadku.

Zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego:

W KAŻDY PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA OD GODZ. 9.00

w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej

ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Punkt Konsultacyjny
ul. Sikorskiego 5, 33-100 Tarnów

Godziny otwarcia:
pn: 9:00 – 17:00
wt-pt.: 8:00 – 16:00

tel./fax.: 014 621 22 16                                                       

Mogą również Państwo  skontaktować się drogą telefoniczną lub elektroniczną i umówić się na spotkanie lub też tą drogą zadać pytanie wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.

www.mistia.org.pl/pktarnow


FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie - Ośrodek w Tarnowie zachęca Państwa do skorzystania bezpłatnych usług informacyjnych. Punkty Konsultacyjne od kilku już lat pełnią ważną funkcję instytucji pierwszego kontaktu dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą. Obecnie każda osoba może korzystać z wiedzy i doświadczenia konsultantów Punktów Konsultacyjnych, którzy zdiagnozują Państwa potrzeby zakresie usług oraz gdzie może uzyskać wiarygodne i aktualne informacje na temat możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich na realizację projektów w latach 2007-2013, w zakresie podejmowania, wykonywania oraz rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej, nt. możliwości i zasad uzyskiwania usług specjalistycznych, np. szkoleń, oraz wiele innych informacji, np. dane teleadresowe, czy pomoc w poszukiwaniu partnera biznesowego. Punkty Konsultacyjne prowadzone są przez ośrodki KSU, nad którymi merytoryczną opiekę sprawuje PARP.T e starannie wybierane i legitymizujące się wieloletnim doświadczeniem we współpracy z lokalnym środowiskiem biznesowym instytucje, poddawane są cyklicznym audytom oraz innym procedurom sprawdzającym jakość ich usług. Również kompetencje konsultantów Punktów Konsultacyjnych są regularnie weryfikowane przez PARP, w ramach tzw. testów kompetencji przeprowadzanych raz na kwartał. Dzięki temu otrzymują Państwo usługę informacyjną nie tylko bezpłatną i dostępną w skali całego kraju, ale także na wysokim poziomie merytorycznym wraz z gwarancją zachowania określonych standardów biznesowych dotyczących np. poufności pozyskanych danych o Państwa działalności. To, z jakiego programu można dana osoba może skorzystać będzie zależeć od obecnej sytuacji tej osoby lub przedsiębiorcy – wieku, statusu, rodzaju działalności, rozmiarów inwestycji itp., jak i miejsca realizacji inwestycji. Wybranie odpowiedniego programu nie jest takie proste, dlatego konsultanci Punktu Konsultacyjnego mogą bezpłatnie dokonać analizy, z jakich dotacji i innych form pomocy może skorzystać dana osoba a także, jakie rozwiązanie jest najlepsze w danym przypadku. Zapraszamy do Punktu Konsultacyjnego: W KAŻDY PIERWSZY WTOREK MIESIĄCA OD GODZ. 9.00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska Punkt Konsultacyjny ul. Sikorskiego 5, 33-100 Tarnów Godziny otwarcia: pn: 9:00 – 17:00wt-pt.: 8:00 – 16:00 tel./fax.: 014 621 22 16                                                        Mogą również Państwo  skontaktować się drogą telefoniczną lub elektroniczną i umówić się na spotkanie lub też tą drogą zadać pytanie wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. www.mistia.org.pl/pktarnow