Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rajd rowerowy po Szlaku Architektury Drewnianej

Rajd rowerowy po Szlaku Architektury Drewnianej

Rajd rowerowy po Szlaku Architektury Drewnianej

Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Okocimski Klub Narciarski zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym po Szlaku Architektury Drewnianej, który odbędzie się 19 lipca 2015 roku.

Start i meta rajdu: Dwór w Dołędze, godz. 1200 (zwiedzanie dworu od godz. 1000)

Trasa rajdu: Dołęga – Zaborów - Jadowniki Mokre - Miechowice Wielkie - Siedliszowice – Żelichów - Zalipie (odpoczynek, zwiedzanie, bezpłatne warsztaty bibułkarskie) – Niwki – Otfinów - Pasieka Otfinowska – Przybysławice – Pojawie - Dołęga

Długość trasy: Dołęga - Zalipie – 22 km
odpoczynek
Zalipie - Dołęga – 24 km

Rajd rozpocznie się w Dołędze przy zabytkowym dworze z połowy XIX wieku. Następnie rowerzyści udadzą się do „malowanej wsi" Zalipie - jednego z najciekawszych miejsc na Szlaku Architektury Drewnianej. Dzięki uprzejmości Muzeum Okręgowego w Tarnowie wezmą udział w bezpłatnych warsztatach bibułkarskich oraz zwiedzą Zagrodę Felicji Curyłowej.

Udział w rajdzie jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.drewniana.malopolska.pl i wysyłając go na adres ewelinaw@mot.krakow.pl do dnia 14 lipca.

Regulamin rajdu dostępny na stronie: www.drewniana.malopolska.pl

Rajd towarzyszy jednemu z koncertów Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie"!

O godzinie 1800 odbędzie się na koncert przy dworze w Dołędze.

Wystąpi: Legend of Kazimierz

W programie: „Zamknij oczy"

Serdecznie zachęcamy do aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia na Szlaku Architektury Drewnianej.

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/07_Rajd_rowerowy_po_Szlaku_Architektury_Drewnianej/logo.png

Małopolska Organizacja Turystyczna oraz Okocimski Klub Narciarski zapraszają do udziału w rajdzie rowerowym po Szlaku Architektury Drewnianej, który odbędzie się 19 lipca 2015 roku. Start i meta rajdu: Dwór w Dołędze, godz. 1200 (zwiedzanie dworu od godz. 1000) Trasa rajdu: Dołęga – Zaborów - Jadowniki Mokre - Miechowice Wielkie - Siedliszowice – Żelichów - Zalipie (odpoczynek, zwiedzanie, bezpłatne warsztaty bibułkarskie) – Niwki – Otfinów - Pasieka Otfinowska – Przybysławice – Pojawie - Dołęga Długość trasy: Dołęga - Zalipie – 22 kmodpoczynekZalipie - Dołęga – 24 km Rajd rozpocznie się w Dołędze przy zabytkowym dworze z połowy XIX wieku. Następnie rowerzyści udadzą się do „malowanej wsi" Zalipie - jednego z najciekawszych miejsc na Szlaku Architektury Drewnianej. Dzięki uprzejmości Muzeum Okręgowego w Tarnowie wezmą udział w bezpłatnych warsztatach bibułkarskich oraz zwiedzą Zagrodę Felicji Curyłowej. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłosić, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.drewniana.malopolska.pl i wysyłając go na adres ewelinaw@mot.krakow.pl do dnia 14 lipca. Regulamin rajdu dostępny na stronie: www.drewniana.malopolska.pl Rajd towarzyszy jednemu z koncertów Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie"! O godzinie 1800 odbędzie się na koncert przy dworze w Dołędze. Wystąpi: Legend of Kazimierz W programie: „Zamknij oczy" Serdecznie zachęcamy do aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia na Szlaku Architektury Drewnianej.