Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rajd rowerowy z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Rajd rowerowy z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości

Rajd rowerowy z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
6 listopada 2022 roku grupa młodzieży wraz z nauczycielami z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie w sposób nietypowy, ale bardzo ambitny uczciła 104. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, dając tym samym wyraz patriotyzmu i dbałości o tradycje narodowe. Z inicjatywy nauczycieli: Andrzeja Radłowskiego, Ewy Szuścik-Radłowskiej i Anny Gumułki młodzież wraz z opiekunami podjęli wielkie wyzwanie jakim było pokonanie 104 km trasy rowerowej. Ich postawa i zaangażowanie zasługuje na szczególne uznanie i wyróżnienie ponieważ w ten sposób uczcili tych, którzy oddali życie za Niepodległą Wolną Ojczyznę.
 
Uczestnicy  rajdu wyruszyli spod szkoły. Odbywał się on w malowniczym krajobrazie ścieżki rowerowej Powiśla Dąbrowskiego, a po przejechaniu mostu na Wiśle w Borusowej, kontynuowany był w równie urokliwym województwie świętokrzyskim. Uczestnicy w świetnym nastroju, z ogromnym zapałem i determinacją pokonywali wszystkie wytyczone odcinki trasy. Narzucając niesamowite tempo jazdy, nie zważali jak ogromny wysiłek czeka ich na podjazdach i wzniesieniach. Liczył się tylko cel, czyli przejechanie 104 kilometrów, pokonanie własnych ograniczeń, pokazanie innym, jak można realizować konsekwentnie i wytrwale to, co zaplanowane i zamierzone. Całe przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym sukcesem i satysfakcją, a uczestnikom pozostały na pamiątkę wspomnienia, wrażenia oraz pamiątkowe, okolicznościowe koszulki rajdowe.
 
Organizatorzy dziękują uczestnikom rajdu, a także wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły to wydarzenie.

PCEiKZ w Szczucinie

6 listopada 2022 roku grupa młodzieży wraz z nauczycielami z Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie w sposób nietypowy, ale bardzo ambitny uczciła 104. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę, dając tym samym wyraz patriotyzmu i dbałości o tradycje narodowe. Z inicjatywy nauczycieli: Andrzeja Radłowskiego, Ewy Szuścik-Radłowskiej i Anny Gumułki młodzież wraz z opiekunami podjęli wielkie wyzwanie jakim było pokonanie 104 km trasy rowerowej. Ich postawa i zaangażowanie zasługuje na szczególne uznanie i wyróżnienie ponieważ w ten sposób uczcili tych, którzy oddali życie za Niepodległą Wolną Ojczyznę.   Uczestnicy  rajdu wyruszyli spod szkoły. Odbywał się on w malowniczym krajobrazie ścieżki rowerowej Powiśla Dąbrowskiego, a po przejechaniu mostu na Wiśle w Borusowej, kontynuowany był w równie urokliwym województwie świętokrzyskim. Uczestnicy w świetnym nastroju, z ogromnym zapałem i determinacją pokonywali wszystkie wytyczone odcinki trasy. Narzucając niesamowite tempo jazdy, nie zważali jak ogromny wysiłek czeka ich na podjazdach i wzniesieniach. Liczył się tylko cel, czyli przejechanie 104 kilometrów, pokonanie własnych ograniczeń, pokazanie innym, jak można realizować konsekwentnie i wytrwale to, co zaplanowane i zamierzone. Całe przedsięwzięcie zakończyło się ogromnym sukcesem i satysfakcją, a uczestnikom pozostały na pamiątkę wspomnienia, wrażenia oraz pamiątkowe, okolicznościowe koszulki rajdowe.   Organizatorzy dziękują uczestnikom rajdu, a także wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły to wydarzenie. fot. PCEiKZ w Szczucinie PCEiKZ w Szczucinie