Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. „Razem na Mikołajki” – akcja charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów

„Razem na Mikołajki” – akcja charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów

„Razem na Mikołajki” – akcja charytatywna organizowana  przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów

Mikołajki to szczególnie ważny czas dla dzieci, dlatego Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów organizuje 5 grudnia akcję charytatywną dla Justynki i Miłoszka – dzieci z powiatu dąbrowskiego dotkniętych ciężką chorobą.

Justynka mieszka w Gruszowie Wielkim, ze względu na stan zdrowia nie może chodzić do szkoły, uczy się w domu, przeszła udar i obecnie przebywa na turnusie rehabilitacyjnym. Aby mogła wrócić do szkoły i koleżanek potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Jeżeli się uda, zostanie zakupiony odpowiedni sprzęt i Justynka będzie mogła ćwiczyć w domu. Miłoszek mieszka w Woli Szczucińkiej, jest bardzo dzielny, choruje na nowotwór złośliwy. Od miesięcy jest bardzo chory.

Mikołajki to doskonała okazja aby okazać im nasze wsparcie. 5 grudnia w remizie w Smęgorzowie będą czekać pyszne ciasta do niedzielnej, mikołajkowej kawy. Wszystkich, którym los Justynki i Miłoszka nie jest obojętny zapraszamy do wspólnych działań. Można upiec ciasto, przekazać słodycze, świąteczne dekoracje.

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny:

  • Elżbieta Kaczocha -791 245 443
  • Dorota Bobro – 609 417 429
Mikołajki to szczególnie ważny czas dla dzieci, dlatego Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów organizuje 5 grudnia akcję charytatywną dla Justynki i Miłoszka – dzieci z powiatu dąbrowskiego dotkniętych ciężką chorobą. Justynka mieszka w Gruszowie Wielkim, ze względu na stan zdrowia nie może chodzić do szkoły, uczy się w domu, przeszła udar i obecnie przebywa na turnusie rehabilitacyjnym. Aby mogła wrócić do szkoły i koleżanek potrzebna jest intensywna rehabilitacja. Jeżeli się uda, zostanie zakupiony odpowiedni sprzęt i Justynka będzie mogła ćwiczyć w domu. Miłoszek mieszka w Woli Szczucińkiej, jest bardzo dzielny, choruje na nowotwór złośliwy. Od miesięcy jest bardzo chory. Mikołajki to doskonała okazja aby okazać im nasze wsparcie. 5 grudnia w remizie w Smęgorzowie będą czekać pyszne ciasta do niedzielnej, mikołajkowej kawy. Wszystkich, którym los Justynki i Miłoszka nie jest obojętny zapraszamy do wspólnych działań. Można upiec ciasto, przekazać słodycze, świąteczne dekoracje. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt telefoniczny: Elżbieta Kaczocha -791 245 443 Dorota Bobro – 609 417 429