Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Region ma głos. Zapraszamy na debatę!

Region ma głos. Zapraszamy na debatę!

Region ma głos. Zapraszamy na debatę!

Urząd Marszałkowski i "Gazeta Wyborcza" zapraszają na cykl debat z udziałem władz województwa i ekspertów na temat transportu, komunikacji i rozwoju regionu. Pierwsze spotkanie już 27 marca w powiecie dąbrowskim.

Ddebata w Dąbrowskim Domu Kultury to pierwsza z cyklu trzech zaplanowanych, otwartych spotkań z udziałem władz województwa. To doskonała okazja do rozmowy z samorządowcami, którzy mają realny wpływ na zmiany, jakie zachodzą w naszych małych ojczyznach. To także szansa na wymianę poglądów, uzupełnienie swojej wiedzy oraz na wspólne szukanie jak najlepszych rozwiązań, które sprawią, że Małopolanom będzie się żyło jeszcze lepiej.

Debatować będą: wicemarszałek małopolski Stanisław Sorys, prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Paweł Hałat ze Stowarzyszenia Przestrzeń-Ludzie-Miasto, Bartosz Piłat – ekspert do spraw polityk miejskich. Prowadzenie – Bartłomiej Kuraś z „Gazety Wyborczej".

Do dyskusji

Zastanowimy się, jakie rozwiązania komunikacyjne byłyby najlepsze dla regionu i w jakim kierunku powinna zmierzać organizacja transportu publicznego. Czy zakup ekologicznych autobusów i budowa parkingów P&R to sprawa ważna tylko dla Krakowa czy także dla innych miast regionu? Gdzie należy budować parkingi P&R? Jak sprawdzają się Strefy Aktywności Gospodarczej? I jaka jest rola samorządu, a także dotacji z Unii Europejskiej, w rozwoju regionu?

Zapraszamy!

To tylko część zagadnień, które zamierzamy poruszyć podczas debaty. Czas i miejsce: wtorek 27 marca, godz. 17, Dąbrowski Dom Kultury, ul. Kościuszki 11 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wstęp wolny.

Plakat

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23171366,region-ma-glos-zapraszamy-na-debate-w-dabrowie-tarnowskiej.html/https://www.malopolska.pl/aktualnosci/samorzad/region-ma-glos-zapraszamy-na-debate-w-dabrowie-tarnowskiej/mags

Urząd Marszałkowski i "Gazeta Wyborcza" zapraszają na cykl debat z udziałem władz województwa i ekspertów na temat transportu, komunikacji i rozwoju regionu. Pierwsze spotkanie już 27 marca w powiecie dąbrowskim. Ddebata w Dąbrowskim Domu Kultury to pierwsza z cyklu trzech zaplanowanych, otwartych spotkań z udziałem władz województwa. To doskonała okazja do rozmowy z samorządowcami, którzy mają realny wpływ na zmiany, jakie zachodzą w naszych małych ojczyznach. To także szansa na wymianę poglądów, uzupełnienie swojej wiedzy oraz na wspólne szukanie jak najlepszych rozwiązań, które sprawią, że Małopolanom będzie się żyło jeszcze lepiej. Debatować będą: wicemarszałek małopolski Stanisław Sorys, prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski, burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Paweł Hałat ze Stowarzyszenia Przestrzeń-Ludzie-Miasto, Bartosz Piłat – ekspert do spraw polityk miejskich. Prowadzenie – Bartłomiej Kuraś z „Gazety Wyborczej". Do dyskusji Zastanowimy się, jakie rozwiązania komunikacyjne byłyby najlepsze dla regionu i w jakim kierunku powinna zmierzać organizacja transportu publicznego. Czy zakup ekologicznych autobusów i budowa parkingów P&R to sprawa ważna tylko dla Krakowa czy także dla innych miast regionu? Gdzie należy budować parkingi P&R? Jak sprawdzają się Strefy Aktywności Gospodarczej? I jaka jest rola samorządu, a także dotacji z Unii Europejskiej, w rozwoju regionu? Zapraszamy! To tylko część zagadnień, które zamierzamy poruszyć podczas debaty. Czas i miejsce: wtorek 27 marca, godz. 17, Dąbrowski Dom Kultury, ul. Kościuszki 11 w Dąbrowie Tarnowskiej. Wstęp wolny. http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23171366,region-ma-glos-zapraszamy-na-debate-w-dabrowie-tarnowskiej.html/https://www.malopolska.pl/aktualnosci/samorzad/region-ma-glos-zapraszamy-na-debate-w-dabrowie-tarnowskiej/mags